Opublikowano dzień temu

Internet mobilny w Wielkiej Brytanii

Hej,

Jaki internet mobilny polecacie kupić w Wielkiej Brytanii? W kwietniu planuję 4 dni zwiedzać Londyn i się zastanawiam gdzie i jaki internet wybrać. Czy kupić coś na lotnisku, a może jednak lepiej wyjdzie w mieście? A może kupić coś w Polsce z opcją roamingu w UK? Telefony mamy w nju mobile, dosyć stare umowy, gdzie mogę sprawdzić, jakie stawki będą za internet w UK? Gdzieś widziałem info, że stare umowy mogą mieć jeszcze bezpłatny roaming na zasadach jak w UE, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji, czy dla mojej umowy to obowiązuje.

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Psikutasbezs
    Kup sobie starter Lycamobile albo lebara mobile na miejscu. Za 5gbp będziesz miał kilka gb internetu. W przypadku Lycamobile możesz też kupić sobie przed wyjazdem eSim (o ile telefon obsługuje). W Lebara nie wiem czy jest eSim ale możesz wejść na Ich stronę i sprawdzić.
  2. Awatar użytkownika Articuno
    Jak masz abo za 30zł to masz z 6gb w Roamingu. Jak masz stare to warto się odświeżyć albo zorientować za co płacisz pisząc na czacie z obsługą, przecież masz aplikację to ja zainstaluj i tam na pewno wszystko jest.
    Awatar użytkownika Psikutasbezs
    Masz GB w roamingu, ale tylko w UE. Wielka Brytania wyszła z UE.