Opublikowano 9 godzin temu

Internet mobilny, alarm na działce

Dzień dobry

Planuję założyć system alarmowy w stylu np. Tplink Tapo, tj. hub+3 czujki+syrena. Ewentualnie jedna kamera.

Problem polega na tym, że na działce nie mam internetu stacjonarnego, więc router GSM to jedyna opcja - dodatkowo interesuje mnie oferta bez zobowiązań (prepaid/subskrypcja z 1m wypowiedzeniem). Abo odpada.

Zakładam, że 10gb wystarczy. Czy analizował ktoś w ostatnim czasie oferty podstawowe na internet mobilny? Dostawca nie ma większego znaczenia, zasięg jest dobry, a więc wygra cena i ew. kumulowanie transferu.


Pozdrawiam i dziękuję
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika chris18404
  Na allegro sprzedają karty Orange 80gb na 365 dni ważne za 45zl . Ja to kupiłem.
  Awatar użytkownika droxu
  Taniej samemu można taką kartę zrobić. Kupujesz starter za 5zł na stronie orange, za każde doładowanie, nawet 5zł dostajesz łącznie 22,5 GB, wystarczy doładować 5 razy, na koncie będzie 112,5 GB i 30zł, następnie za 29 zł wykupić przedłużenie ważności konta i internetu na 365 dni. Czyli za te 45 zł będzie łącznie 180 GB i jeszcze 15 zł na koncie. Dodatkowo chyba wciąż można dostać 100 GB za zalogowanie do apki mój orange i 200 GB za zgody marketingowe, wszystko łączy się z tymi GB za doładowania.
 2. Awatar użytkownika PanMinus
  Tak z ciekawości. W razie alarmu jak szybko pojawisz się a działce bo z doświadczenia wiem że policja olewa takie wezwania. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Krzysztof_W.
  Autor
  Mam rodzinę w sąsiedztwie, która może zareagować w razie potrzeby. Działka jest w kiepskim stanie, więc alarm i po prostu walor odstraszający został wybrany świadomie - kamera i system monitoringu nic mi niestety nie pomoże, a ochrona zewnętrzna to zbyt drogi biznes.