InPost, kurier nie odbiera paczki nadanej w paczkomacie

9
lip 3. 2019
W poniedziałek z rana wsadziłem paczkę do paczkomatu, kurier już drugi dzień nie odebrał paczki. Przed paczkomatem jest jakiś remont chodnika i nie podjedzie się pod niego ale podejść można.
Co robić? można jakoś wyjąć z paczkomatu taką paczkę jak długo leży i nie jest odbierana? pierwszy raz tak mam, może to błąd w systemie ? może zbyt dużo przesyłek i.nie wzięli? niby dwa dni to niedługo ale nigdy się z takim czymś nie spotkałem i wolę wiedzieć co zrobić, bo jak jutro nie wezmą to wolałbym już wziąć tą przesyłkę ( jeżeli dałoby jakoś radę,) i wysłać pocztą...
Aktualizacje społecznościowe
InPost OkazjeInPost rabatyRóżne
9 Komentarzy
Zadzwoń na infolinię inpost.
suchy26203/07/2019 10:41

Zadzwoń na infolinię inpost.


Właśnie w tej chwili rozmawiam.
Powiedzieli, że powiadomią kuriera i możliwe, że paczki wogole nie były wybierane przez dwa dni. Czy coś to da to nie wiem.
Edytowane przez: "Złoty_Renifer" lip 3. 2019
Złoty_Renifer03/07/2019 10:44

Właśnie w tej chwili rozmawiam.Powiedzieli, że powiadomią kuriera i moż …Właśnie w tej chwili rozmawiam.Powiedzieli, że powiadomią kuriera i możliwe, że paczki wogole nie były wybierane przez dwa dni. Czy coś to da to nie wiem.


Kiedyś dzwoniłem i z infolinii otworzyli mi skrytkę
www06/07/2019 18:28

Kiedyś dzwoniłem i z infolinii otworzyli mi skrytkę


Odebrali mi tego samego dnia co dzwoniłem do nich, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Podają jakiś kod do otwarcia? czy stałeś przed paczkomatem i otworzyli? :))
Edytowane przez: "Złoty_Renifer" lip 6. 2019
Złoty_Renifer06/07/2019 19:09

Odebrali mi tego samego dnia co dzwoniłem do nich, pierwszy raz się z c …Odebrali mi tego samego dnia co dzwoniłem do nich, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Podają jakiś kod do otwarcia? czy stałeś przed paczkomatem i otworzyli? :))


Potrafią zdalnie takie cuda robić. U mnie kiedyś zrestartowali paczkomat jak do nich zadzwoniłem. Ostatecznie okazało się, że po prostu dostarczyli paczkę do innego paczkomatu niż zamawiałem
e-Rick06/07/2019 19:50

Potrafią zdalnie takie cuda robić. U mnie kiedyś zrestartowali paczkomat ja …Potrafią zdalnie takie cuda robić. U mnie kiedyś zrestartowali paczkomat jak do nich zadzwoniłem. Ostatecznie okazało się, że po prostu dostarczyli paczkę do innego paczkomatu niż zamawiałem


Ja na razie chwalę sobie InPost ale też jest dużo rzeczy które mogą inaczej pójść u nich przy wysyłce, wolę paczkomat niż stać w kolejce na poczcie. Dobrze wiedzieć, że tak robią, teraz jak będę coś wysyłał to będę monitorował za każdym razem przesyłkę.
Złoty_Renifer06/07/2019 19:54

Ja na razie chwalę sobie InPost ale też jest dużo rzeczy które mogą inac …Ja na razie chwalę sobie InPost ale też jest dużo rzeczy które mogą inaczej pójść u nich przy wysyłce, wolę paczkomat niż stać w kolejce na poczcie. Dobrze wiedzieć, że tak robią, teraz jak będę coś wysyłał to będę monitorował za każdym razem przesyłkę.


U mnie wtedy dostałem smsa, ale nie zobaczyłem, że bez żadnego pytania zmienili na inny paczkomat przy tej samej ulicy. Przede mną ktoś miał ten sam problem, że wpisywał numer, pin i wywalało błąd. No to dzwonie do nich, mówię w czym problem, to zresetowali paczkomat ale dalej to samo. W końcu mówię numer paczkomatu, a koleś na infolinii, że paczka jest w innym paczkomacie. Były to chyba okolice gwiazdki, więc znany problem z przepełnieniem. Taką sytuację miałem jeszcze raz, ale na inną ulicę więc od razu się skapnąłem.
Potem trochę to usprawnili i pytają czy zgadzasz się na dostawę do innego paczkomatu, więc wg mnie jest spoko, choć znowu teraz dostaję zawsze info o tym, że przepełniony i żeby się zgodzić, a zawsze przychodzi bez problemu, więc poszli w tym kierunku aż za bardzo Czasem też rozdają z samochodu przy tym paczkomacie
Aż się zastanawiam czy nie będę miał podobnej akcji. W czwartek nadałem paczkę w innym paczkomacie niż zwykle, bo był przepełniony. I jak zazwyczaj kurier wybierał paczki tego samego dnia bądź następnego w południe tak leży po dziś dzień w tym samym paczkomacie...
Złoty_Renifer06/07/2019 19:09

Odebrali mi tego samego dnia co dzwoniłem do nich, pierwszy raz się z c …Odebrali mi tego samego dnia co dzwoniłem do nich, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Podają jakiś kod do otwarcia? czy stałeś przed paczkomatem i otworzyli? :))


Stałem i gościu zdalnie otworzył ..nawet nie musiałem mówić która .. chyba po nazwisku
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje