Ilife x660

6
gru 30. 2017
Cześć interesuje mnie ilife x669. Czy ktos wie czemu jest niemal niedostępny w serwisach detalicznych?jedyna opcja to alibaba, cdna przystępna ale oytanie czy z nim cos nie tak, ze tak zniknął z rynku? A moze s ogóle go nie bylo i dopiero będzie? Gdzies na allegro sie przewija ale za 2.5 razy tyle co ns alibabie wiec podziękowałem.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Autor
X660 oczywiście
Cześć
Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przeznaczona na rynek europejski. Też jestem zainteresowany zakupem x660 i niestety nie trafiłem jeszcze poza alibaba.
Autor
on_krksty 8.

Cześć Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przez …Cześć Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przeznaczona na rynek europejski. Też jestem zainteresowany zakupem x660 i niestety nie trafiłem jeszcze poza alibaba.


A bierzesz z tego alibaba? Mozna kupic na aledrogo za jakieś kosmiczne pieniądze
Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje przesyłki, żeby zminimalizować 'dodatkowe' opłaty. Dlatego na razie się wstrzymuję.
Autor
on_krksty 9.

Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje pr …Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje przesyłki, żeby zminimalizować 'dodatkowe' opłaty. Dlatego na razie się wstrzymuję.


To tak jak ja boję sie cła. No nic to czekamy, pewnie niedługo pojawi sie taki w wersji europejskiej.
Byłoby super. Niestety obawiam się, że jeśli w ogóle tak zrobią to długo będziemy na to czekać. Pisałem do jednego sprzedawcy z aliexpres, czy będzie je miał w ofercie to odpisał, że nie ma dostępu do nich.
Są jeszcze na tmall, ale to jeszcze mniej czytelny portal dla mnie niż alibaba.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje