Ilife x660

12
gru 30. 2017
Cześć interesuje mnie ilife x669. Czy ktos wie czemu jest niemal niedostępny w serwisach detalicznych?jedyna opcja to alibaba, cdna przystępna ale oytanie czy z nim cos nie tak, ze tak zniknął z rynku? A moze s ogóle go nie bylo i dopiero będzie? Gdzies na allegro sie przewija ale za 2.5 razy tyle co ns alibabie wiec podziękowałem.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
X660 oczywiście
Cześć
Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przeznaczona na rynek europejski. Też jestem zainteresowany zakupem x660 i niestety nie trafiłem jeszcze poza alibaba.
on_krksty 8. 2018

Cześć Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przez …Cześć Z ogólnodostępnych info wynika, że seria X" nie jest/nie była przeznaczona na rynek europejski. Też jestem zainteresowany zakupem x660 i niestety nie trafiłem jeszcze poza alibaba.


A bierzesz z tego alibaba? Mozna kupic na aledrogo za jakieś kosmiczne pieniądze
Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje przesyłki, żeby zminimalizować 'dodatkowe' opłaty. Dlatego na razie się wstrzymuję.
on_krksty 9. 2018

Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje pr …Z alibaby nie robiłem jeszcze zakupów. Nie wiem jakie tam są opcje przesyłki, żeby zminimalizować 'dodatkowe' opłaty. Dlatego na razie się wstrzymuję.


To tak jak ja boję sie cła. No nic to czekamy, pewnie niedługo pojawi sie taki w wersji europejskiej.
Byłoby super. Niestety obawiam się, że jeśli w ogóle tak zrobią to długo będziemy na to czekać. Pisałem do jednego sprzedawcy z aliexpres, czy będzie je miał w ofercie to odpisał, że nie ma dostępu do nich.
Są jeszcze na tmall, ale to jeszcze mniej czytelny portal dla mnie niż alibaba.
I co, udało się kupić?
Kupiłem roborocka, nie wiem czy ten ilife jest świetny czy nie ale xiaomi spelnilo moje oczekiwania w 100 procentach
i roborock mapuje pomieszczenie? jak długo jeździ - składnie wg prostego schematu?
Ja natomiast kupiłem ilife v8s. Nie ma takiego skanowania jak xiaomi, ale też planuje sobie trasę na podstawie odczytów ze swoich czujników. Poza tym dobra cena skusiła.
rafalewkwi 4. 2018

i roborock mapuje pomieszczenie? jak długo jeździ - składnie wg prostego sc …i roborock mapuje pomieszczenie? jak długo jeździ - składnie wg prostego schematu?


No mapuje, jest podglad pracy na zywo na aplikacji w telefonie. I faktycznie, jeśli w uporządkowany sposób i nic nie pomija. Nie jedtem pewien czy to nie jest tylko wartość hmm estetyczna dla użytkownika, bo jak wiele ludzi pisze dobre roboty bez mapowania tez nie omijają żadnego fragmentu podlogi a są tańsze.
Z takich widocznych plusów dodał bym tą aplikację, daje notyfikacje z odkurzania i eksploatacji części czy też zgłoszonego błędu. Inne kwestie są chyba drugorzędne. Po tych w sumie ok 2 miesiącach użytkowania jestem zadowolony, z bajerów jak śledzenie nie korzystam bo to jext fajne przez tydzień. Mamy już w domu zwyczaj ze codziennie rano przed wyjściem usuwamy z podłogi wszytko co mogło by przeszkodzić odkurzaczowi takie jak szmatka skarpetka czy gumowa zabawka. No i dom jest generalnie super czysty dzień w dzień.
A schodzi mu się 35 minut w 54 metrowym mieszkaniu.
on_krkkwi 4. 2018

Ja natomiast kupiłem ilife v8s. Nie ma takiego skanowania jak xiaomi, ale …Ja natomiast kupiłem ilife v8s. Nie ma takiego skanowania jak xiaomi, ale też planuje sobie trasę na podstawie odczytów ze swoich czujników. Poza tym dobra cena skusiła.


Ja byłem fanbojem xiaomi roborock 2 tygodnie po zakupie i wtedy bym pewnie odradzal ilife
No ale jak emocje opadły i jeden i drugi odkurzacz spełnia identycznie swoje zadania, to jak ktoś chce oszczędzić to chyba warto kupić ilife
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje