Ikea Markus i Jarvfjallet - dostępność a raczej jej brak, polecicie jakąś alternatywę?

sie 10. 2021
Ostatnio kontaktowałem się z Ikeą, powiedzieli że Markusy i ciemnoszarer Jarvfjallety będą 3 i 15 sierpnia ale 2022 roku. Czy to oznacza że naprawdę nigdzie ich nie dorwę?

Na allegro dostawy 30-80 dni (czyli pewnie w ogóle), już nawet przeglądałem czy nie mają w Niemczech, na Słowacji i w Czechach ale nawet nie wiem czy zakupione tam będę mógł reklamować tu jakby coś było np. z gwintem żeby znowu tam nie jechać.

Kupiłem ostatnio krzesło Mark Adler Expert 7.0 i po doświadczeniach z Markusem jestem kompletnie rozczarowany. Dostępny Jarvfjallet jest niestety beżowy, a miałem styczność z beżowym Markusem (paskudnie się brudzi), a Markus skórzany tak naprawdę jest nie do zamówienia (próbowałem, nie jest dostępny). Czy polecacie może coś innego?

Gejmingowe krzesła są dla mnie niewygodne i tandetnie wykonane (184 cm wzrostu i szerokie plecy) ale zaczynam się zastanawiać nad SMG 750 albo EG 450 jako alternatywy (z tym że wiem jak porządnie jest wykonany Markus, że jest ciężki i bardzo stabilny a tutaj mam obawy przed tandetą).

PS
W tym Expercie 7.0 jedyne co mi się spodobało to podłokietniki - gdzie dorwę za przyzwoitą cenę takie jakbym jednak zdecydował się dołożyć do Jarvfjalleta (chodzi mi o regulację do góry, do dołu, do przodu, tyłu i wychylenie do wewnątrz i na zewnątrz no i fajnie by były jakby chociaż miejscowo były miękkie w dotyki).
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

11 Komentarzy