Humble Choice jako prezent. Ciekawe info + pytanie o datę ważności

3
cze 10. 2020
Cześć. Tydzień temu dostałem na maila ofertę na Humble Choice za 5,49€ (normalnie 17,99€) na majową paczkę z grami. Postanowiłem skorzystać, ale podczas zakupu zaznaczyłem, że ma to być prezent, żeby nie uruchomić subskrypcji na swoim koncie. Dostałem gift link, żeby wysłać znajomemu.

Ciekawostka polega na tym, że jest już dostępna czerwcowa paczka z grami i po wejściu w link, mam do wyboru gry właśnie z czerwcowej paczki, mimo że promocja była na majową paczkę i po zakupie mogłem wybierać gry z maja. Spodziewam się, że jeśli poczekam miesiąc, to będę mógł wybrać gry z kolejnej dostępnej paczki.

Stąd też moje pytanie: Czy ktoś wie, jaką ważność ma taki gift link? Czy mogę czekać nawet kilka miesięcy, aż trafią się gry, które będą mnie na prawdę interesować? Po jakim czasie odbieraliście gry z gift linka na Humble Choise?

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Sprawdź, do kiedy ta zniżka jest ważna w emailu.
Janusz-Nosacz10/06/2020 16:08

Sprawdź, do kiedy ta zniżka jest ważna w emailu.


Oferta była czasowa (kilka dni) i z niej skorzystałem tydzień temu. Kupiłem, zapłaciłem, dostałem gift link. Pytanie czy ten gift link ma jakąś ważność na odbiór gier.
widzę, że dyskusje na pepperku to niestety trup. Jeśli kogoś zainteresuje też temat, to humble gift jest ważny przynajmniej kilka miesięcy i gry do odebrania zmieniają się razem ze zmianą w humble choice. Gift kupiłem w maju, mamy lipiec i juz 3 zestaw gier mi się pojawił, a więc czekam na ciekawsze tytuły. Nadal nie wiem, jak długo taki gift link jest ważny, zanim utraci ważność.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst