wrz 17. 2021
Hej, mam takie pytanie do posiadaczy smartwatcha Huawei Watch GT. Wysłałem go na gwarancji do oficjalnego serwisu za pośrednictwem strony Huawei i wszystko załatwili od ręki, no prawie. Miałem dwa problemy, pierwszy z nich to stuck pixel na ekranie wygaszacza - wymienili ekran i problem zniknął. Niestety pozostałą druga sprawa, którą zacytuję:

"Poprawnie nie działa opcja wybudzania zegarka przez podniesienie ręki przy włączonym wygaszaczu ekranu - zegar analogowy. Jeśli stoi się w ciemnym pomieszczeniu i podniesie się rękę to zegarek nie rozjaśnia się. Po przejściu do jasnego pomieszczenia i po podniesieniu ręki zegarek rozjaśnia się. Niestety pozostanie w jasnym pomieszczeniu lub na zewnątrz sprawia, że zegarek nie wygasza się, mimo opuszczenia ręki i świeci pełną jasnością. Dopiero przejście do ciemnego pomieszczenia i podniesienie ręki sprawia, że się wygasza. Wcześniej, bez względu na warunki świetlne, zegarek wygaszał się po opuszczeniu ręki (lub kilku sekundach bezruchu) i rozjaśniał po jej podniesieniu."

I sam mam wątpliwości jak to powinno działać i czy wysyłać to ponownie. Jeśli jest tu jakiś posiadacz Huawei Watch GT i mógłby mi powiedzieć jak działa to u niego to będę wdzięczny

Edit: Jak coś to mogę wrzucić link do dysku Google z filmikiem, gdzie widać o co mi dokąłdnie chodzi.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
Prześlij Komentarz