Huawei P40 lite - Polecacie?

10
sie 22. 2020
Polecacie nowego Huawei bez Google a w szczegolnosci Huawei P40 Lite?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
10 Komentarzy
Cena / Jakość / Możliwości, są na plus, bardziej osoby świadome powinny brać i korzystać z niższej ceny.
Miałem ten telefon kilka dni więc dodam swoje 2 grosze.

Jeżeli nie masz zamiaru szukać i dogrywać usług Google nie polecam. O ile nie miałem zastrzeżeń do działania tego telefonu, tak niestety brak usług okazał się nie do przeszkoczenia nawet w przypadku niezbyt wymagającej osoby jak ja. Kupiłem go z zamiarem testowania wyłącznie na HMS więc nie dogrywałem usług Google.

W skrócie - miałem problemy z powiadomieniami push z aplikacji, które po prostu nie przychodziły. Systemowy klient poczty e-mail także mnie zawiódł z powodu opóźnionych o kilka/kilkanaście minut powiadomień o nowej wiadomości. Z tego co miałem jedynie Messenger działał poprawnie (powiadomienia + działanie aplikacji). Jeżeli korzystasz z aplikacji InPost - zapomnij, w ogóle się nie uruchamia. Jeżeli korzystasz z Notatek Google - zostaje wersja przeglądarka, która nie jest zbyt wygodna.

Podczas zabawy jedna osoba podrzuciła mi rozwiązanie problemu z brakiem powiadomień push w aplikacjach, ale niestety nie działało - po zastosowaniu się do poradnika aplikacje w ogóle się nie włączały.

Zaletą tego telefonu jest też ładowanie. Ładuje się szybko, od 5% do pełna niecałe 50 minut. Na baterię także nie narzekałem.

Jeżeli sam chcesz sprawdzić na własnej skórze możesz kupić P40 Lite w outlecie X-Kom poniżej 700 zł. W opisie aukcji jest napisane z jakiego powodu obniżyli cenę (u mnie był to zwrot oraz drobna rysa z tyłu widoczna pod światło).

Z usługami Google byłby to ciekawy telefon, ale jak już wyżej napisałem kupiłem go z zamiarem testowania jak to jest na HMS. Szczerze mówiąc nie wiem, czy jest działający sposób na dogranie usług Google. Coś kiedyś było, ale później kątem oka przeczytałem, że ten sposób nie działa. Nowszego już niestety nie szukałem. To chyba tyle.
Edytowane przez: "Pozakontrolą" sie 22.
Miałem 2 lite'y od Huawei . Nie wiem jak z flagowcami, ale w jednym zepsuł mi sie głośnik a w drugim mikrofon. Ogólnie na minus wspominam te telefony. Polecam ci juz lepiej kupic jakiegos 2 letniego flagowca albo jakaś używkę.
3 raz juz nie dam się złapać na "niską cenę"
Wielkie dzieki za opinie

Michal_tqR23/08/2020 08:14

Miałem 2 lite'y od Huawei . Nie wiem jak z flagowcami, ale w jednym zepsuł …Miałem 2 lite'y od Huawei . Nie wiem jak z flagowcami, ale w jednym zepsuł mi sie głośnik a w drugim mikrofon. Ogólnie na minus wspominam te telefony. Polecam ci juz lepiej kupic jakiegos 2 letniego flagowca albo jakaś używkę. 3 raz juz nie dam się złapać na "niską cenę"



Ja miałem podobny problem, tylko ze z Samsungami


Jestem na dorobku wiec flagowce za 2 tys odpadaja. Zainteresuje sie Xiaomi. Macie propozycje Xiaomi do tysiaka?
Złap sobie coś na promce. xiaomi ma tyle modeli, ze praktycznie caly czas jest na któryś promka.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro mogę Ci polecić, regularna cena trochę powyżej 1000, ale czesto są promki.
Zastanawiałem się nad Redmi Note 9 Pro lub Redmi Note 8 Pro
Kupilem jednak huawei p30 lite bo byl w dobrej cenie
jaalex02/09/2020 21:15

Kupilem jednak huawei p30 lite bo byl w dobrej cenie


Wersję z 256GB pamięci? Chyba właśnie ta wersja pojawiała się na Pepperku w okolicach tysiąca złotych
[*]
Niebieski 128GB za ok 750 zl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst