Huawei P40 lite

8
mar 9. 2020
Cześć, za kilka dni zaczną wysyłać nów smartfon huawei P40 lite, który ma świetne parametry w stosunku do ceny a jeszcze do całości dorzucają Smartband. Co sądzicie o tym telefonie i o jego działaniu bez usług Google? Jak myślicie jaka strategie ma Huawei?

MI się wydaje, że to całkiem dobra opcja za naprawdę dobra kase fajny sprzęt, mimo wszystko jestem pewien, że Google nie będzie w stanie skutecznie zablokować możliwości pobrania apek z Google Play bo jak wiadomo już jest taka możliwość przed premierą telefonu. Cena wydaje mi się czysto chwytem marketingowym, aby pokazać producentom apek żeby zobaczyli jaki nadal jest potencjał współpracy z nimi i dlaczego warto być u nich na platformie. Dodatkowo myślę, że jest to specjalnie zrobione, aby Ci producenci szybko weszli do appgallery i żeby przy sprzedaży flagowca P40 już mogli grać tym ile apek mają u siebie.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Aktualizacje społecznościowe
Huawei OkazjeHuawei KuponyRóżne
8 Komentarzy
Właśnie dołączam do pytania, zastanawiam się czy zamawiać czy nie warto sobie głowy zawracać tym
Jestem za tym żebyście zamawiali , potestujcie i dajcie znać czy się opłacało , wtedy chętnie zamówię
P40 niema obsługi google. Czyli telefon tak naprawdę tylko od pisania sms i dzwonienia. Nie ściągniecie żadnej aplikacji z skepu play, nie zainstalujecie gmaila itp.
IceWarrior09/03/2020 13:43

P40 niema obsługi google. Czyli telefon tak naprawdę tylko od pisania sms i …P40 niema obsługi google. Czyli telefon tak naprawdę tylko od pisania sms i dzwonienia. Nie ściągniecie żadnej aplikacji z skepu play, nie zainstalujecie gmaila itp.


Jest możliwość kopiowania aplikacji ze starego tel. Akurat gmail to najmniejszy problem .... nie będą działały płatności i aplikacje bankowe
IceWarrior09/03/2020 13:43

P40 niema obsługi google. Czyli telefon tak naprawdę tylko od pisania sms i …P40 niema obsługi google. Czyli telefon tak naprawdę tylko od pisania sms i dzwonienia. Nie ściągniecie żadnej aplikacji z skepu play, nie zainstalujecie gmaila itp.


3943821-DxN9N.jpgCzemu tak uważasz? Obecnie mam Huawei p10 I jest tutaj ich sklep appgallery, zadziwiająco wiele aplikacji jest już dostępnych. Poza tym jak jak pisałem jest nieoficjalna możliwość ściągania aplikacji że sklepu play.
Stare Huawei ma jeszcze dostęp,a ten niby nowy tak słyszałem że już go miał nie będzie.
IceWarrior09/03/2020 14:36

Stare Huawei ma jeszcze dostęp,a ten niby nowy tak słyszałem że już go miał …Stare Huawei ma jeszcze dostęp,a ten niby nowy tak słyszałem że już go miał nie będzie.


Ale ma swój appgallery i obecnie jest możliwość w 3 minuty korzystać z Google Play normalnie, co niby ma być lada moment zablokowane przez Google, ale czy I'm się to uda? Ciekawe.
Banki niechętnie podchodzą do huawei, pewnie boją się wielkiego brata... A bez aplikacji bankowych to nie ma sensu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst