Huawei GT2 Pro vs Amazfit GTR 3 Pro vs Xiaomi Watch S1 Active

wrz 30. 2022
Witam,

tak jak w tytule, który smartwatch wybrać, na co dzień (nie potrzebuje płatności) + siłownia + basen/rower.
Jeżeli ktoś z Was też stał przed takim wyborem i wybrał któryś z wyżej wymienionych modeli, proszę o jakieś opinie/sugestię.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wydaje mi się, że w tych zastosowaniach każdy z nich powinien być dobry, więc wybór to raczej kwestia tego, co się bardziej podoba, co dłużej trzyma na baterii lub ile chcesz wydać. No chyba, że któryś z nich ma rzeczywiście jakąś wadę, która powoduje, że źle liczy albo ogólnie sobie nie radzi z którymś sportem, ale to raczej mało prawdopodobne przy tych sprzętach - to nie chińczyki za 200 zł.
  Avatar
  Uzupełniając: możesz oczywiście znaleźć wstawki na Pepper z tymi sprzętami i poczytać komentarze, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Może przy okazji znajdziesz inne (może tańsze) urządzenia, które też spełnią swoją rolę.
 2. Avatar
  Huawei bez dwóch zdań.

  Jakość bije oba pozostałe.
 3. Avatar
  Posiadam oba modele. Fit może i ma kilka funkcji wiecej natomiast do normalnego uzytownika jest to nie odczuwalne. Z gt mozna wykonać połącznie a z gtr tylko odebrać do dla mnie ma duże znaczenie. Reasumując oba zegrarki są ok natomiast jeśli chodzi o desine to gtr wyglada jak zabawka w porownaniu do gt2. Jest polowe lżejszy i wyglada dużo gorzej. Jeśli chce zadzwonić z zegarka w trakcje jazdy i cenisz sobie dobry wyglad to tylko gt2. Dodatkowo gt2 ja do wyboru wyle darmowych tarcz, że głowa boli w gtr wyglada to duzo duzo gorzej. Jak dla mnie bezapelacyjnie gt2 pozdrawiam.
Avatar