cze 22. 2022
Cześć, zakupiłem niedawno słuchawki huawei freebuds 4i i średnio mi pasują gumki załączone w zestawie. Czy ktoś może podpowiedzieć jakie dokupić, żeby pasowały do modelu i były bardziej "antypoślizgowe". Przykładowo jak jadę autobusem to od samych drgań wypada mi słuchawka z ucha i ciągle muszę poprawiać. Korzysta ktoś z zamienników piankowych ?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj
3 Komentarze
 1. Avatar
  Też miałem ten problem. Najpierw na shopi(20zł) kupiłem comply, które nie były dedykowane do tego modelu. Założone na słuchawki nie mieściły się w pudełku i przez to szybko się zniszczyły. Później kupiłem(też na shopi) piankowe w kształcie takim samym jak orginał(40zł), chyba 6 lub 8 gumek w zestawie. Pojawił się taki problem, że za luźno wchodził na słuchawki przez to jakość dźwięku znacząco spadła. Problem rozwiązałem w ten sposób, że w miejscu na słuchawce gdzie nakłada się piankę, nałożyłem koszulkę termokurczliwą i zgrzałem. Obwód przez to się powiększył i pianka dobrze przylega. Nie wypadają nawet na bieżni. Najlepiej byłoby kupić dedykowane comply do tego modelu, ale to koszt około 160zł
 2. Avatar
  Autor
  Sorrento23/06/2022 19:29

  Też miałem ten problem. Najpierw na shopi(20zł) kupiłem comply, które nie b …Też miałem ten problem. Najpierw na shopi(20zł) kupiłem comply, które nie były dedykowane do tego modelu. Założone na słuchawki nie mieściły się w pudełku i przez to szybko się zniszczyły. Później kupiłem(też na shopi) piankowe w kształcie takim samym jak orginał(40zł), chyba 6 lub 8 gumek w zestawie. Pojawił się taki problem, że za luźno wchodził na słuchawki przez to jakość dźwięku znacząco spadła. Problem rozwiązałem w ten sposób, że w miejscu na słuchawce gdzie nakłada się piankę, nałożyłem koszulkę termokurczliwą i zgrzałem. Obwód przez to się powiększył i pianka dobrze przylega. Nie wypadają nawet na bieżni. Najlepiej byłoby kupić dedykowane comply do tego modelu, ale to koszt około 160zł


  Może zrobię tak samo, hmmm. A dał byś mi link do tych pianek co Ty kupowałeś? Wiem że tego jest dużo, ale wolę sprawdzone źródło.
 3. Avatar
  MaxArcher23/06/2022 19:37

  Może zrobię tak samo, hmmm. A dał byś mi link do tych pianek co Ty kup …Może zrobię tak samo, hmmm. A dał byś mi link do tych pianek co Ty kupowałeś? Wiem że tego jest dużo, ale wolę sprawdzone źródło.


  No właśnie za wielkiego wyboru nie było jak szukałem. Pianki zamawiałem z nowoutworzonego konta, tylko na potrzeby zamówienia( zniżki na pierwsze zakupy ) i już nie mam do niego dostępu. To było coś takiego: shopee.pl/Do-…150. Sprawdzę jeszcze na mailach, może gdzieś znajdę szczegóły zamówienia.
  Edytowane przez Moderatora: "." 8 s
Prześlij Komentarz
Avatar