cze 13. 2022
Chcialbym przestrzec kupujących przed firmą elektrookazje.pl/ która na stronie ma orginaly a sprzedaje podrobki. Zakupilem głośnik JBL Xtreme 3, który przyszedł przez SK Client i okazał się podróbką.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

11 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie kupujesz od nich, bo jak widać na stronie:
  Strona elektrookazje.pl pośredniczy w zakupie pomiędzy sprzedawcą a klientem. Średni czas oczekiwania wynosi od dziesięciu do sześćdziesięciu dni roboczych. Ewentualny zwrot należy nadać na swój koszt do zagranicznego sprzedawcy.
  Czyli sprzedawca konkretny może być nieuczciwy.
 2. Avatar
  A mogłeś jak człowiek zamówić z Aliexpress i byś dostał to samo... Ale tak to jest jak się nie czyta regulaminów sklepów z których się zamawia.
 3. Avatar
  Ciesz się , że w ogóle coś dostałeś .
 4. Avatar
  Autor
  Produkt na ich stronie jest orginalny i to widac po zdjeciach, niestety wysylaja podroby. Zamkniemy ten sklep bardzo szybko.
 5. Avatar
  Witam, również przestrzegam przed elektrookazje.pl
  Zaplacilam 5.06.2022 i nie dostalam towaru.
  Pierwszy raz mam takie złe doświadczenie. Może ktoś mógłby podpowiedzieć, czy coś takiego można zgłosić i gdzie? Gdzie jeszcze można przestrzec przed tym nieuczciwym pośrednikiem?
  Avatar
  Autor
  Zgloś na policję, powyżej 500zł zglaszasz przestepstwo. Jesli nie wystawi dokumentu sprzedazy parahon, faktura to do US.
 6. Avatar
  Niestety pokusa również zgubiła i mnie, chęcią sprawienia przyjemności córce zamówiłem w tym sklepie suszarkę dysona za 1999 zł zapłacona dostawa miała być na piątek, oczywiście brak dostawy. Wysłane email do sklepu elektrookazje nie daja nic milczenie z ich strony trwa nadal, towaru brak i 1999 zł też (Edytowano)
 7. Avatar
  Zamówiłem od nich głośnik dziewczynie na urodziny... Sądziłem, że w tydzień dojdzie, niestety tak się nie stało i musiałem na szybko szukać prezentu. Głośnik przyszedł prawie po 2 tygodniach ale ciężko mi było ocenić czy to podróba... Chyba nie. Oczywiście dopiero po zakupie zacząłem szukać informacji no i faktycznie na stronie widniała informacja o czasie dostawy :/ Dziewczyna dostała inny prezent więc głośnik zwróciłem... całe szczęście kasę otrzymałem po kilku dniach bo głośnik nie był tani. (Edytowano)
Avatar