Htc U Ultra

5
lis 20. 2018
Czy warto kupić taki telefon za 850zł.? Można coś w tej cenie wyrwać lepszego/ładniejszego/ bardziej wydajnego? Może ktoś ma i używa i podzieli się opinią. Z góry dziękuję
Aktualizacje społecznościowe
HTC OkazjeRóżne
5 Komentarzy
Avatar
Usunięty43809
Biorąc pod uwagę specyfikację, jakość i aparat to fakt warto, jednak musisz pamiętać, że w HTC U Ultra jest bateria zaledwie 3000mAh i to jest jego największą bolączką co przy ekranie 2k nie jest bez znaczenia, czasem nie wytrzymuje pełnego dnia. Trudno o coś wydajniejszego z porównywalnym lub lepszym aparatem w tej cenie, na pewno nie nowe. Jakąś alternatywą jest OnePlus 3T, gorszy aparat, ale cała reszta na plus dla OP3T, ekran amoled, lepsza bateria, ten sam SOC, więc wydajność taka sama a nawet lepsza, lepszy system OxygenOS, ma dostać Android P, ma metalową obudowę, więc problem stłuczenia czy zarysowań wyeliminowany do minimum, jest jack audio, odblokowanie twarzą, NFC i szybki czytnik z przodu. Poza tym ogromne wsparcie na forum XDA. Sam się kiedyś zastanawiałem nad HTC U Ultra, ale ostatecznie kupiłem sobie zadbany OP3T. Jak się dobrze rozejrzysz to powinieneś znaleźć taki egzemplarz w podobnej cenie.
Edytowane przez: "Usunięty43809" lis 20. 2018
Usunięty4380920/11/2018 15:20

Biorąc pod uwagę specyfikację, jakość i aparat to fakt warto, jednak musi …Biorąc pod uwagę specyfikację, jakość i aparat to fakt warto, jednak musisz pamiętać, że w HTC U Ultra jest bateria zaledwie 3000mAh i to jest jego największą bolączką co przy ekranie 2k nie jest bez znaczenia, czasem nie wytrzymuje pełnego dnia. Trudno o coś wydajniejszego z porównywalnym lub lepszym aparatem w tej cenie, na pewno nie nowe. Jakąś alternatywą jest OnePlus 3T, gorszy aparat, ale cała reszta na plus dla OP3T, ekran amoled, lepsza bateria, ten sam SOC, więc wydajność taka sama a nawet lepsza, lepszy system OxygenOS, ma dostać Android P, ma metalową obudowę, więc problem stłuczenia czy zarysowań wyeliminowany do minimum, jest jack audio, odblokowanie twarzą, NFC i szybki czytnik z przodu. Poza tym ogromne wsparcie na forum XDA. Sam się kiedyś zastanawiałem nad HTC U Ultra, ale ostatecznie kupiłem sobie zadbany OP3T. Jak się dobrze rozejrzysz to powinieneś znaleźć taki egzemplarz w podobnej cenie.


Dzięki za odpowiedź, OP3T w tej cenie raczej tylko używane, HTC nowy na gwarancji ( tego zapomniałem dodać). Z używanym telefonem jak ze wszystkim co używane, trafisz dobrze i się cieszysz, trafisz źle i nerwy. Ja zazwyczaj trafiam źle 😁
Avatar
Usunięty43809
Jak nowy to ok, nie wiem tylko, jak ze wsparciem producenta. HTC słabo aktualizuje swoje telefony. Jeśli chodzi o customy i modyfikacje to też słabo na xda.
Ja kupiłem używkę OP3T i jestem zadowolony a mam w domu jeszcze OnePlus One oraz OP6

A taki wyniki wykręca mój OP3T w AnTuTu jeszcze nie stary, ale jary.
1460713-c08kx.jpg
Edytowane przez: "Usunięty43809" lis 20. 2018
@Sniper
używam tego modelu od ponad miesiąca. SoT - 4,5 godziny, zdjęcia bardzo dobre, mikrofon bdb, dźwięk na słuchawkach deklasuje wszystkie inne telefony w tej cenie. Za 850 jak najbardziej warto. Jedyny minus - Fortnite słabo chodzi przez ekran 2K.
Zapomniałem o jednym - niektorzy mieli problem z nierównomiernie podświetlonym ekranem. U mnie występuje to jedynie w bootloaderze, nigdzie indziej tego nie uświadczysz. To świetny pretekst aby po roku oddać na reklamację i przy okazji zażądać wymiany baterii na nową.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje