Opublikowano 12 godzin temu

Hitbox/Leverless Arcade Controller w Polsce

Z okazji premiery nowego Tekken'a postanowiłem wtajemniczyć się w temat kontrolerów do bijatyk. W wyniku małego researchu zauważyłem, że w Polsce ciężko kupić jakiegoś Hitboxa/leverless'a lokalnie. Jedyne co widzę to chińczyki z Amazonu w dosyć wysokich cenach czy też Razer Kitsune o cenie, która jest zdecydowanie wygórowana.

Jeśli chodzi o zakup za granicą to znalazłem kontrolery Haute42 z Aliexpress, wydają się porządnie zbudowane, a same recenzje są podejrzliwie pozytywne (produkty otrzymane bezpłatnie). Oprócz tego widnieje jeszcze markowy Hitbox czy FightBox (ten drugi, jeśli chodzi o ceny, nie wypada źle, nie wiem jednak ile kosztuje przesyłka).

Rynek używany również nie tętni życiem, jakiś Ebay czy allegro nie przynosi za wiele wyników. Jedną ciekawą pozycją jest DIY z allegro, który prezentuje się zachęcająco.

Czy da się w Polsce kupić takowy kontroler nie wydając przy tym dużego pieniądza? Czy jednak zmuszony jestem do oglądania się za okazjami za granicą?
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika -WilQ-
    Hitbox to pierwszy tego typu, a przy tym topowy kontroler używany przez wiekszość profesjonalnych graczy którzy korzystają z niego na turniejach. Firma mocno idzie w reklame i sponsorki, stąd cena plus jest naprawdę dobrze wykonany. W ameryce nówka ze strony producenta to 250 dolców, dolicz do tego vat i masz 1300 zł. W polsce nie ma opcji dostać go za normalne pieniądze. Chiński zamiennik podobno daje radę według opini ludzi z discorda. Jeśli grasz na pc i masz dobrą klawiaturę mechaniczną z anty ghostingiem to możesz dobie ustawić bindy z układem jak na hitboxie i zobaczyć czy to dla ciebie, sam feeling gry będzie mega podobny. (Edytowano)