Harddekor-IT -> Masowe oszustwo

Dec 22. 2022
Hej,

Z ciekawości zajrzałem dziś do sprzedawcy Harddekor na allegro, który przewinął się mi w momencie kiedy szukałem Legiona 5. Na szczęście @zhurq odradził zakup u tego sprzedawcy

Co ciekawe wielu ludzi dalej kupywalo tam laptopy. Okazało się, ze sklep po około dwóch latach działalności znudzil się sprzedawaniem odnowionych laptopów i postanowił oszukać całą masę ludzi. W rezultacie całkiem odmówił wysyłki przedmiotów, komentarze negatywne posypały się lawinowo, a Allegro zwraca teraz powoli pieniądze przy pomocy programu ochrony kupującego. Tak właśnie zakończyła się współpraca z tym sprzedawcą.

przykladowy link do aukcji na allegro:

allegro.pl/ofe…008

10685496491671691990.jpg20284943071671691995.jpg
Może ktos podzieli się opinią w temacie. Moze ktos z tutaj obecnych robił tam kiedys zakupy lub co gorsza został oszukany?
Piszę o tym ku przestrodze, że jednak nie warto łasić się na tego typu firmy.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Trzeba od razu keywordsować odpowiednie słowa typu Harddekor opinie allegro, żeby ludzie po wpisaniu w google znaleźli takie posty i od razu wiedzieli z czym mają do czynienia. To są firemki, które kupują po taniości za granicą, ale mają problem ze sprzedażą, bo po prostu nie potrafią tego robić. Gwarancje mijają od takiego amazona czy skąd biorą, a sprzęt dalej niesprzedany, a jako zarejestrowana firma muszą udzielić gwarancji na nowy sprzęt. I takim sposobem zaraz trzeba zamykać interes

  W grudniu rzeczywiście odpalili fest allegro.pl/uzy…e=1 (Edytowano)
 2. Avatar
  Co najlepsze, teraz chyba działają na allegro pod nazwą premium_notebook, dlatego w premium notebook opinie trzeba by też zaznaczyć, że jest wielce prawdopodobne, że to taki sam scam, bo też sprzedają tylko laptopy, też tylko lenovo Oczywiście na allegro od miesiąca. Opisy aukcji dokładnie takie same jak w hard dekor były. Na 'słuchawce' również pani, opinie również zmieniane i też pewno będą usuwać negatywy jak tylko się da i też pewno ktoś to łyknie.


  12131332-39HdD.jpg (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Dobre spostrzeżenie 👌