Halo Infinite z pełnym wsparciem na PC. Twórcy pokazują funkcje, ustawienia i specjalną wersję RX 6900XT

paź 21. 2021
448698_1.jpg
343 Industries jest gotowe, by zaprezentować kolejny materiał z Halo Infinite. Twórcy przygotowują się do wielkiej premiery produkcji i właśnie możemy sprawdzić gameplay ze strzelanki na PC. Gracze mogą mieć pewność, że tytuł zaoferuje oczekiwaną jakość na komputerach osobistych.

Halo Infinite w grudniu zadebiutuje na trzech platformach: Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Będzie to na pewno duże wydarzenie dla wielu graczy, ponieważ w końcu 343 Industries zaproponuje śmiałkom oczekiwaną strzelankę, która w dodatku ma zapewnić fantastyczną jakość rozgrywki na wszystkich urządzeniach. Deweloperzy długo pracowali, by wykorzystać potencjał każdego sprzętu.

W ostatnich dniach 343 Industries pokazało fragment rozgrywki z trybu PVP, na którym mogliśmy sprawdzić, jak działają pojedynki rankingowe – w tym wypadku autorzy zadbają o specjalne ustawienia, tak by każdy gracz mógł wykorzystać swoje umiejętności i cieszyć się ze zmagań na odpowiednim poziomie.

Halo Infinite na PC zaoferuje graczom wsparcie ultraszerokich monitorów, regulację FOV, nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, a nawet wsparcie Razer Chroma i Discorda. Gracze mogą także liczyć na ray tracing, ale ten pojawi się po premierze.

448698_1.jpg448698_1.jpg

Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz