Halo Infinite na rozgrywce. Gameplay pokazuje 5-minut z kampanii Master Chiefa

lis 18. 2021
343 Industries udostępniło tryb multiplayer z Halo Infinite, ale nie możemy zapomnieć, że to tylko część produkcji. Już dzisiaj możecie sprawdzić, jak prezentuje się najnowsza przygoda Master Chiefa – zobaczcie 5-minutowy gameplay.

343 Industries zaskoczyło oferując graczom dostęp do Halo Infinite, ale aktualnie posiadacze Xboksów Series X|S, Xboksa One i PC mogą grać wyłącznie w tryb multiplayer. To jednak połowa doświadczenia – w grudniu na rynku odbędzie się pełna premiera gry i zainteresowani będą mogli poznać nowy wątek z bogatej historii Master Chiefa.

Redakcja IGN od pewnego czasu zapewnia graczom możliwość oglądania nowych fragmentów z Halo Infinite i dzisiaj dziennikarze opublikowali gameplay z kampanii. Nie musicie obawiać się o spoilery – nie jest to sam początek przygody.

Rozgrywka pokazuje misję The Conservatory, która rozgrywa się kilka godzin po rozpoczęciu wydarzeń i podczas akcji zobaczycie między innymi Skimmerów oraz zerkniecie na zupełnie nową broń (Cindershot).

Warto pamiętać, że Halo Infinite będzie od premiery dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, więc gracze będą mogli zapoznać się z historią w ramach usługi Microsoftu. Tryb multiplayer w grudniu wyjdzie z bety i nadal będzie oferowany za darmo.


Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Prześlij Komentarz