Halo Infinite na mocnym zwiastunie. Microsoft zachęca do nowej przygody Master Chiefa

paź 26. 2021
450300-iEV9m.jpg
Microsoft kuje żelazo póki gorące. Po wczorajszej prezentacji fabularnej kampanii z Halo Infinite, nadszedł czas na kolejny materiał. Twórcy tym razem zapowiadają „nieuchronną zagładę ludzkości”. Master Chief zmierzy się z dużym wyzwaniem.

Amerykańska korporacja rozpoczęła aktywną promocję kolejnej produkcji, która jeszcze w 2021 roku zadebiutuje wyłącznie na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Gracze mogli wczoraj zobaczyć przegląd kampanii, która potwierdziła spory progres w oprawie, a teraz otrzymaliśmy kolejny materiał – Escharum zwiastuje koniec ludzkości.

Przywódca Wygnanych ogłasza „nieuchronną zagładę” naszej rasy i czystka rozpocznie się od jej bohaterów – z Master Chiefem w roli głównej. To właśnie on stanie przed największym wyzwaniem w swojej historii, by powstrzymać inwazję.

Muszę przyznać, że wygląda to ciekawie i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z przygodą. Mam szczerą nadzieje, że będziemy teraz systematycznie oglądać nowe materiały z tej wyczekiwanej gry.

Halo Infinite w grudniu trafi do Xbox Game Pass, a tryb sieciowy strzelanki będzie dostępny w formie free-2-play.


Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Prześlij Komentarz