Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Gwarancja i serwis Xiaomi z Chin

4
lut 21. 2020
Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi. Wewnętrzna cebula każe mi kupić z Chin, ale jak wygląda gwarancja i serwis telefonów zakupionych w większych sklepach jak Gearbest, Banggood, Ibuygou, DHgate czy Aliexpress (tylko większe sklepy jak Goldway, Mi Global Store, Xiaomi MC Store).
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Kategorie

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Artur_Grrr
  Artur_Grrr
  Mi zepsuł się telefon po roku. Zrobiłem zdjęcia, opisałem usterkę, wysłałem paczkę pocztą na mój koszt - chyba 30zł. No i oni w tym czasie przysłali mi nowy telefon nieco inny, bo mojego już na stanie nie mieli. Ogólnie to nie ma problemu z gwarancjami.
 2. Awatar użytkownika Artur_Grrr
  Artur_Grrr
  BadBombardier21/02/2020 20:32

  Tak z ciekawości, w którym sklepie kupowałeś?


  W moim przypadku był to banggood
 3. Awatar użytkownika Kaban
  Kaban
  @BadBombardier Teoretycznie gwarancja jest, w praktyce to dużo czasu, nerwów i kosztów - często lepiej naprawić samemu. Musisz odesłać do Chin na swój koszt (co trwa), czekać na naprawę (co trwa) i czekać na przesyłkę zwrotną (co trwa + narażamy się ponownie na VAT). Czasem przez pierwsze 180 dni udaje się wywalczyć coś z PayPala, ale z tego co czytałem też jest z tym gorzej.
 4. Awatar użytkownika BadBombardier
  BadBombardier Autor
  Artur_Grrr21/02/2020 20:31

  Mi zepsuł się telefon po roku. Zrobiłem zdjęcia, opisałem usterkę, wysła …Mi zepsuł się telefon po roku. Zrobiłem zdjęcia, opisałem usterkę, wysłałem paczkę pocztą na mój koszt - chyba 30zł. No i oni w tym czasie przysłali mi nowy telefon nieco inny, bo mojego już na stanie nie mieli. Ogólnie to nie ma problemu z gwarancjami.


  Tak z ciekawości, w którym sklepie kupowałeś?
Awatar użytkownika