gru 25. 2022
Moja żona notorycznie zapomina gdzie położyła w domu telefon. Dzwonienie na jej numer nie zawsze pomaga, bo często ma wyciszony dzwonek po tym jak usypia dziecko. Czy jest jakiś gadżet, który pomoże jej szybko go odnajdować?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Smartwatch, nie wiem czy każdy, ale większość raczej ma funkcje Find my phone. Klikasz tę funkcję na zegarku i telefon, który jest z nim połączony dzwoni, nawet jak jest wyciszony (Edytowano)
 2. Avatar
  Kup iPhone i Smart watch wyszukiwanie włącza dźwięki w telefonie łatwo znaleźć Ja swojej sprawiłem już nie gubi haha
 3. Avatar
  Możesz się zalogować na powiązane konto Google np na komputerze i stamtąd wymusić głośny dźwięk. ZA DARMO nic nie trzeba kupić. Wpisz znajdź moje urządzenie.
 4. Avatar
  Zwykła opaska miband za kilkadziesiąt złotych ma taką funkcję
 5. Avatar
  jak masz androida to zobacz funkcje Moje urzadzenie i z laptopa mozna np wymusic sygnał w telefefonie
 6. Avatar
  Może jakiś bilobil na pamięć, albo coś.
 7. Avatar
  Może pokrowiec na telefon w jaskrawym kolorze?
 8. Avatar
  Clap To Find My Phone APKA
 9. Avatar
  Jeśli to android to google ma stronkę: google.com/and…u=0 wchodzisz zalogowany na to samo kontoi włączasz dzwonienie. Działa bez względu, czy jest wyciszony telefon czy nie.
 10. Avatar
  Te wszystkie wasze opisy z Google Find my phone zakładają, że telefon jest połączony z siecią (wifi lub dane) - bez tego nie działa. Podobnie wygląda kwestia opaski/smartwatcha - telefon musi mieć włączony BT i co więcej być w zasięgu tego urządzenia - w dużym domu (piętrowym) to nie jest takie oczywiste.
  Ja polecam żonie odpoczynek, bo widocznie jest przemęczona i stąd gubienie telefonu. Polecam też trochę samodyscypliny - odkładanie telefonu zawsze w tym samym miejscu, bo wtedy nie trzeba go szukać.
Avatar