GTX 1660 - jaką wersję wybrać?

2
paź 13.
Witam, wiem, że temat jest dość często poruszany i wszystko zależy od aktualnych cen, w dodatku zaraz mają wyjść nowe karty AMD, które pewnie spowodują kolejne zmiany cen na rynku... nie mniej jednak, jestem ciekaw która wersja GTX 1660 jest według was warta rozpatrzenia? Jestem trochę zawiedziony problemami z obecną kartą AMD, więc chciałbym przesiąść się na kartę zielonych, a właśnie GTX 1660 jest w moim budżecie.

xtreem.pl/gra…=26

Wersja GIGABYTE GTX 1660 OC jest najtańszą jaką znalazłem. Czy macie jakieś informacje jak się sprawuje ta karta? Czy może warto dopłacić nieco do lepszego chłodzenia?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

2 Komentarze
za 930 zł chyba nic nowego lepszego nie dostaniesz.
Edytowane przez: "ADR" paź 13.
ADR13/10/2019 17:27

[Video] za 930 zł chyba nic nowego lepszego nie dostaniesz.


Dzięki za odpowiedź, widzę, że jest to bardzo kusząca propozycja, ale w sumie w podobnych cenach są również inne chłodzenia... Za praktycznie tą samą cenę jest ASUS Dual, a jakieś 50zł drożej MSI Ventus XS i GIGABYTE Gaming. Zgaduję, że Asus Dual wcale lepszy nie będzie... ale co z pozostałymi MSI Ventus XS oraz GIGABYTE Gaming? Ciężko mi znaleźć jakieś dobre testy porównawcze między różnymi wersjami GTX 1660...

Edit:

Tutaj znalazłem, że ten Ventus XS wypada tragicznie, za to tańszy GIGABYTE nadal wypada nie najgorzej, droższy ciut lepiej, ale nie wiem czy warto w ogóle dokładać te 50zł. Jak uważasz?
Edytowane przez: "Colinovsky" paź 15.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje