GTA: The Trilogy The Definitive Edition trafi do pudełek. Źródła potwierdzają datę premiery

paź 12. 2021
445221-iwjPs.jpg
Jeszcze w 2021 roku GTA: The Trilogy The Definitive Edition trafi na rynek i według naszych informacji możemy liczyć na pudełkowe wydanie. Gra zostanie wydana w fizycznej wersji na pięciu platformach.

Trzy odświeżone części Grand Theft Auto nie bez powodu rozgrzewają graczy z całego świata. Rockstar przypomniał sobie o lubianych klasykach, jednak przynajmniej aktualnie brakuje nam większych konkretów dotyczących powracających gier.

Jak jednak udało się nam ustalić, Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition zmierza nie tylko do cyfrowych sklepów, ale gracze mogą liczyć na pudełka. Europejscy dystrybutorzy otrzymali już szczegóły dotyczące produkcji i rozpoczęli zbieranie zamówień od sklepów.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ według otrzymanych szczegółów – GTA: The Trilogy The Definitive Edition ma zadebiutować 7 grudnia 2021 roku w fizycznym wydaniu, ale w wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Edycja na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S jest datowana na 2022 rok.

Muszę na pewno podkreślić, że nie znam dokładnych szczegółów dotyczących premiery w dystrybucji cyfrowej – Tom Henderson w zeszłym tygodniu wspomniał o premierze w listopadzie, co może być oczywiście prawdą w przypadku gry z PlayStation Store, Xbox Store, eShopu i Rockstar Game Launchera.

Jeśli jednak nic się nie zmieni, to w pierwszej połowie grudnia GTA: The Trilogy The Definitive Edition będzie dostępny w fizycznym wydaniu.

Źródło: ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Prześlij Komentarz