Opublikowano 2 dni temu

Grill gazowy - budżet ok 2000pln

Witam, tak jak w temacie. Ktoś coś może doradzić? W miarę solidnego, bo te po 1k to różne opinie mają.
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MarcinOdPioruna
  Miesiąc temu oglądałem tu oferty z grillami do 1,5k zł i w komentarzach pelecano markę Napoleon. I faktyczne, wystarczyło tylko zwiększyć budżet dwukrotnie A teraz konkretnie - znalazłem duży sklep z Krakowa na literę D (znajdziesz w Google łatwo a ja nie chce robić za słup reklamowy) który sprzedaje markowe grille, wybrałem dla siebie Napoleon Freestyle 365 z bocznym palnikiem i panowie dali taki rabat że nie opłacało się zamawiać tego w Niemczech. Mało kto wie że oprócz PlayStation i iPhonòw także grille są tańsze w Niemczech... Ogólnie podobno na grillach są potężne marże więc poszukaj czegoś nawet lekko ponad budżet i poproś o ofertę mailem bo kupując w cenie deklarowanej na 100% przepłacisz w Polsce.
  Ja Napoleona mogę polecić, solidne materiały, gruba blacha, grzeje się do 300 st C w 3 minuty, 400 st C w 6 minut. Czekam na zamówiony pirometr i sondę żeby sprawdzić do ilu wygrzeje kamień na pizze i żeby robić steki z termometrem a nie na oko.

  18567062_1.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika carnagge
  psiak widać nie do końca przekonany
 2. Awatar użytkownika matp
  Mam ten i jest sztos - nic więcej nie potrzebujesz:
  obi.pl/gri…BwE
  Żeliwny ruszt, pięterko, palnik na garnek i najważniejsze - palnik stekowy, który jest świetny. Solidny, ciężki.
  Awatar użytkownika MarcinOdPioruna
  I na co komu taki kloc na cztery palniki główne, który wg komentarzy potrzebuje dużo czasu żeby rozgrzać się do choćby 300 st C? Im większa buda tym większy problem z osiągnięciem i utrzymaniem temperatury, szczególnie po jej otwarciu. Poza tym buda łączona ze szkłem do oglądania kiełbasy nigdy nie da takiej izolacji jak monolit. (Edytowano)