Gra gratis do AMD RYZEN!!!

1
sty 20. 2020
Dla tych co kupują np w X-KOM czy Komputronik Laptop lub procesor z AMD RYZEN.
Na stronie amdrewards.com w zakładce regulaminy, jest informacja, że przy zakupie RYZEN miedzy innymi 5 3550H przysługuje gra: Borderlands 3 wersja na PC + przedmiot w grze do l wersji na PC (otrzymacie skórkę komunikatora AMD). Druga gra do wyboru: The Outer Worlds wersja na PC.
Regulamin (piąty link od góry o nazwie: “Ryzen Equipped to Win Game Bundle – COMPONENT, SI & OEM") w regulaminach pod linkiem: amdrewards.com/terms
Jest tam wyraźna informacja, że X-KOM i Komputronik bierze udział. Zgodnie z regulaminem:
Kampania promocyjna rozpoczyna się 30 września 2019 r. o godz. 9:00:00 czasu wschodniego USA („ET”) i kończy 15 lutego 2020 r. o godz. 23:59:59 ET lub z chwilą wyczerpania Kuponów z kodem, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Aby otrzymać Kupon z kodem, należy zakupić Objęty promocją produkt AMD w Okresie trwania Kampanii od Sprzedawcy uczestniczącego w Kampanii.
c. Okres realizacji Kuponu: aby uzyskać możliwość pobrania Aplikacji, otrzymany Kupon z kodem należy wykorzystać do 14 marca 2020 r.

Dodatkowo okazało się, że X-KOM nie wydawał kuponów wcześniej (patrz gorący strzał na ten laptop w grudniu), brak info na ich stronie, bo jak twierdzili AMD im nie wysłał kuponów. Ja po kilku walkach na emaile z Panem na infolinii dostałem kupon 😁 Kupon za 1gr do odbioru w salonie. Także nie odpuszczajcie.

A i do tego jeszcze Game Pass na 3 miesiące do karty graficznej. W tym Game Pass teraz jest chyba GTA 5. Tu jedna promocja x-kom.pl/l/amd-bundle-ryzen/
A tu inna lp.x-kom.pl/a/AMD-Xbox/
Aktualizacje społecznościowe
AMD OkazjeRóżne
1 Komentarz
Amazon Choice wchodzi w grę?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst