lut 3. 2021
Witam wszystkich zainteresowanych wątkiem. Otóż w kopalni tematów nigdy nie dostałem konkretnych informacji a wiedzac że połowa z was zna się na komputerach i też lubi przycebulić to myślę że to miejsce jest najlepsze jeżeli chodzi o pytania. A pytanie jak w temacie- potrzebuje kompa do nauki młodego(no i do pogrania dla mnie(no i dla młodego)). Problem w tym że nie za bardzo mogę sobie pozwolić na wydanie na raz 4-5k więc zastanawiam się czy raty nie są takim złym pomysłem-problem w tym że w grę wchodzą tylko gotowce głównie z marketów. Jest sens takiego rozwiązania według was?
Czasy są trudne jeżeli chodzi o części do pc, ceny komputerów powędrowały ostro w górę i nie wiem czy kupić jakiś szmelc w asmo i czekać czy jednak gotowiec. Zależało by mi na tym by była to stacjonarna i żeby miała windowsa. Co do grafiki to myślę że od 1660 w górę.
Znalazłem jednego gotowca co spełnia wymagania ale nie wiem czy cena jest tego warta mediamarkt.pl/kom…10h
Przepłacać 500zl ale mieć na raty dla mnie jest jak najbardziej akceptowalne. Liczę na jakieś szczere odpowiedzi, krytyka również mile widziana. Dziękuję i pozdrawiam.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz