Opublikowano 13 godzin temu

Gorący strzał x-kom

Cześć,

Czy te gorące strzały w x-kom to opłacalne oferty ? Czy fejki ?
Zazwyczaj w 3 min nie ma towaru, czy 80 szt, czy 200.......
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika a123
  Czasami jest tak, że coś zniknie w kilka sekund, a w innym sklepie można normalnie kupić za taką samą cenę. Pewnie jest dużo osób, co wcale nie sprawdza produktu i ceny, tylko kupują, bo za sekundę nie będzie.
 2. Awatar użytkownika Tylko_Na_Karte
  Gdyby można było kupić tylko 1 sztukę. To byś zdarzył. Ja rano doświadczyłem szybkiego zakupu. W 3m. Był bym w stanie kupić. Ale trzeba wchodzić równo z promocja. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika el_marinar
  Często są opłacalne ale nie zawsze masz to czego akurat szukasz. Zawsze możesz w 10 sekund sprawdzić w ceneo.
 4. Awatar użytkownika imajkelele
  Dużo osób obserwuje gorące strzały, nieraz trafi się dobra okazja. Czy są opłacalne? To najlepiej sprawdzić z obecnymi cenami i historią np na Ceneo. X-Kom jest jednak w 100% legit, mają bardzo dobrą obsługę i zawsze poprawnie zabezpieczone paczki.
 5. Awatar użytkownika LucaS_82
  Kupowałem kilka razy. Zazwyczaj przeceny są spoko. Raczej nie spotkałem się z tym że cena po obnizce była powyżej cen w necie a korzystam z xkom wiele lat. Trzeba szybko kupować. Najlepiej na aplikacji mobilnej bo proces zakupu jest szybszy. Nawet jak masz wątpliwości co do towaru to kupujesz i sprawdzasz na spokojnie i jak się nie podoba to nie płacisz i anulują zamówienie.
Awatar użytkownika