Gorący piksel tablet LENOVO

3
sie 7. 2020
Czy ktoś miał w tablecie problem z pojawieniem się tzw gorącego piksela (biała kropka na czarnym ekranie). Lenovo uwzględnilo Wam gwarancję?

Mam tablet miesiąc i niestety dzisiaj zauważyłam na czarnym ekranie ta świecącą kropkę..
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Raczej to martwy piksel i to zależy od tego na kogo trafi i jakie są warunki gwarancji. Raczej bym nie liczył na wymianę przy jednej sztuce
Marian_Samtek07/08/2020 07:29

Raczej to martwy piksel i to zależy od tego na kogo trafi i jakie są w …Raczej to martwy piksel i to zależy od tego na kogo trafi i jakie są warunki gwarancji. Raczej bym nie liczył na wymianę przy jednej sztuce


To nie dobrze. Tym bardziej, że znajduje się blisko środka, więc cały czas rzuca się w oczy.

Czytałam w internecie o jakiś filmikach zmieniajacych przez iles tam godzin kolory, że jest szansa, że to naprawi ten piksel. Orientujesz się, czy takie coś może zaszkodzić też? Czy warto jednak coś takiego włączyć?
Ninka07/08/2020 09:07

To nie dobrze. Tym bardziej, że znajduje się blisko środka, więc cały czas …To nie dobrze. Tym bardziej, że znajduje się blisko środka, więc cały czas rzuca się w oczy.Czytałam w internecie o jakiś filmikach zmieniajacych przez iles tam godzin kolory, że jest szansa, że to naprawi ten piksel. Orientujesz się, czy takie coś może zaszkodzić też? Czy warto jednak coś takiego włączyć?Filmiki są na YouTube. Na pewno nie zaszkodzi ale szanse na naprawę są niewielkie. Można próbowac reklamować, tablet to mały ekran - może zmieści się w normie.
Edytowane przez: "Krawcio" sie 7.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst