Google Stadia - 3 miesiące za darmo przy zakupie google one

sie 26. 2021
429957-7eC3w.jpgPiszę informacyjnie jakby ktoś nie wiedział.
Google one benefits

3 mies. w Stadia Pro na nasz koszt
Stadia jest platformą Google do gier, przy pomocy której możesz korzystać z gier wideo na własnych urządzeniach. Subskrybenci Google One mogą korzystać z okresu próbnego w Stadia Pro przez 3 mies. i od razu mieć dostęp do gamy bezpłatnych gier*. Graj za 39,00 zł miesięcznie. Ofertę możesz anulować w dowolnym momencie.

 • 3-miesięczna oferta promocyjna Stadia Pro jest dostępna dla mieszkańców Polski.
 • Oferta dotyczy jedynie osób, które nie mają aktywnej subskrypcji Pro i nie miały takiej subskrypcji wcześniej.
 • Z oferty można skorzystać podczas tworzenia konta lub – w przypadku użytkowników, którzy już mają konto Stadia – na stadia.com/pro.
 • Musisz korzystać z płatnej subskrypcji Google One albo wersji próbnej Google One lub być członkiem grupy rodzinnej w Google utworzonej przez osobę, która używa płatnej subskrypcji Google One.
 • Jeśli jeszcze nie masz subskrypcji Stadia Pro, aktywowanie oferty umożliwi Ci bezpłatne zasubskrybowanie tej usługi na pierwsze trzy (3) miesiące. W ciągu pierwszych trzech (3) miesięcy będziesz mieć dostęp do tych samych funkcji co w przypadku cyklicznych opłat za członkostwo. Podczas rejestracji podajesz nam ważną formę płatności, ale przed upływem trzech (3) miesięcy nie zostanie pobrana żadna opłata. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Jeśli chcesz uniknąć obciążenia płatnością, anuluj subskrypcję przed zakończeniem 3-miesięcznego okresu. Więcej informacji o zarządzaniu subskrypcją i jej anulowaniu znajdziesz na stronie g.co/stadia/subscriptions.
 • Po zakończeniu 3- miesięcznego okresu próbnego będziemy naliczać standardową opłatę za subskrypcję Stadia Pro, która w przypadku Polski wynosi obecnie 39,00 zł miesięcznie. Nie przyznajemy zwrotów środków za niepełne okresy rozliczeniowe. Dodatkowa zawartość nie podlega zwrotowi.
 • Jeśli anulujesz subskrypcję Stadia Pro, utracisz dostęp do bezpłatnych gier i dodatkowej zawartości otrzymanych w ramach tej subskrypcji. Nadal będziesz mieć dostęp do kupionych przez siebie gier i dodatkowej zawartości.
 • Po odnowieniu subskrypcji Stadia Pro odzyskasz dostęp do bezpłatnych gier i dodatkowej zawartości otrzymanych wcześniej w ramach tej subskrypcji.
 • Jeśli masz kupioną dodatkową zawartość do wybranej gry, możesz z niej korzystać tylko wtedy, gdy masz dostęp do samej gry.
 • Z oferty można skorzystać do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Stadia zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania oferty w dowolnym momencie. Jeśli Google stwierdzi, że oferta jest wykorzystywana w celach związanych z nadużyciami, niewłaściwym użytkowaniem lub oszustwami, zostanie ona unieważniona.
 • Wymagane jest aktywne konto Google i zarejestrowanie się w usłudze Stadia. Używanie usługi Stadia podlega Warunkom korzystania z usługi Stadia oraz Informacjom na temat ochrony prywatności w usłudze Stadia.
 • Organizator promocji: Google Commerce Ltd., Gordon House Barrow Street Dublin 4, Irlandia.
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje
1 Komentarz
Prześlij Komentarz