Niestety, ta dyskusja już wygasła
gru 16. 2022
jak w tytulr jak spraedzić stan baterii w pixel 6 ? kupiłem refub.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Porządnie się nie da, bo Google zajmuje się psuciem Androida (patrz: nowe przyciski na belce) i zamykaniem zamiast tworzyć użyteczne funkcje. Są niby jakieś aplikacje do tego, ale raczej nie oczekiwałbym precyzji jak w przypadku urządzeń Apple czy chociaż laptopów HP.
  Avatar
  Autor
  Czyli kodu jakiegoś nie ma ?
 2. Avatar
  Android raczej nie ma wbudowanej takjej funkcjonalności, ewentualnie moze jakies konkretne nakladki oferują taką funkcjonalność.
  Ja używałem troche aplkacji Ampere, niby pokazuje stan baterii (opisowy np. Dobry), ale nie wiem na ile jest to miarodajne.
 3. Avatar
  Jedyna opcja to zewnętrzne aplikacje liczące żywotność baterii na podstawie cykli ładowania jak accubattery czy battery guru. Korzystam z obu i accubattery lepiej wylicza żywotność a battery guru prąd ładowania i ma ładniejsze UI.
  Oczywiście wszystko w sposób przybliżony w oparciu o to jak ładujesz. ja ładuje od 10 do 70% zwykle i pokazuje mi battery health 62% i efektywność ładowania 995% (gdzie przy wyłączonym ekranie, z wyłączonym absolutnie wszystkim ładowanie od 5% do 100% pokazuje żywotność 78% i efektywność 90%)
 4. Avatar
  Ja do tego używam aplikacji AccuBattery, ale nie oczekuj, że będzie w 100% dokładna
 5. Avatar
  Autor
  Dziękuje wszystkim za pomoc. Zamykam.
Avatar