Goodie vs. Letyshops

gru 21. 2021
Z początku byłem zadowolony z serwisu Goodie, małe cashbacki wchodziły aż miło.
Następnie przyszła pora na większy zakup, w moim przypadku 55 cali Oled z Neonetu. Cashback wskoczył w oczekujące z automatu, ok. 80zł. Po 2-3 miesiącach dowiaduje się, że jednak zrobiłem coś nie tak i sklep nie zaliczy cashbacku, nie podając przy tym konkretnej przyczyny. Email w każdym przypadku wygląda tak samo: "Nie możemy pozytywnie rozpatrzyć twojej reklamacji, ponieważ nie spełnia ona warunków Goodie" i do tego lista z przypomnieniem jak zrobić zakup. Moja irytacja wzrasta, pisanie emaili do kontakt@goodie.pl oraz admin@goodie.pl nie pomaga w żaden sposób. Od tamtego wzrasta liczba problemów z Goodie, nie naliczają oczywistych rzeczy, odrzucają nawet drobnostki typu zapisanie się do newslettera Lidla żeby później przeprosić i zatwierdzić 4zł cashbacku...
Poziom tego całego debilizmu ze strony Goodie wzrósł znacząco, po odrzuceniu przez nich cashbacku na sklep Adidas, z powodu rzekomego zwrócenia przeze mnie zamówienia. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że nigdy nie dokonałem zwrotu, buty były sygnowane moim imieniem, więc zwrot był nawet niemożliwy Reklamacja oczywiście nieuznana z powodu - patrz powyższa regułka.
Jak dla mnie te praktyki są niedopuszczalne, pewnie czeka was to samo przy dłuższym korzystaniu z tego śmieciowego cashbacku.


480739-WnaHr.jpg
Od tamtego czasu testuję Letyshops, wszystko jest w najlepszym porządku, kontakt mailowy prawie natychmiastowy, nawet w niedzielę. Po przejściu w link masz na górze informację że korzystasz z Letyshops (no bo mogłeś przecież omyłkowo kliknąć w przekierowanie, które kradnie cashback jak w przypadku Goodie). Ciekawa opcja z podwójnym czy nawet potrójnym cashbackiem. Jedyny problem w moim przypadku to konieczność reklamowania cashbacku na Groupon, gdyż nie wchodzi z automatu.

Otworzyłem dyskusję, żebyście nie musieli popełniać tego błędu co ja i tracić niepotrzebnie czasu i nerwów. Nie mam żadnego profitu z polecania Letyshops, pisze jako Pepperowicz.
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

13 Komentarzy