Goodie problem w 3 przegladarkach

5
maj 8. 2020
Mam problem ze zgłoszeniem nienaliczonej transakcji allegro. To samo dzieje się w 3 przeglądarkach a mianowicie znika pasek przewijania formularza zgłoszenia i nie ma jak kliknąć wyślij. Widać tylko górną cześć i zgłoszenie staje się niemożliwe. Zauważyłam też, że pasek przewijania znika też np. gdy próbuje się wyświetlić szczegóły oferty w allegro czyli znów widać tylko górny kawałek gdy kliknie się "I" czyli informację o % za zakupy na allegro. Ad block mam wyłączony i nie wiem jak to rozwiązać.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Zmniejsz strone(y) . Wcisnij jednoczesnie ctrl i minus na klawiaturze. W celu powrotu do poprzedniego wygladu ctrl i zero.
W wersji pc czy na apce?
Może to kwestia firewalla?
W wersji pc na każdej przeglądarce pasek przewijania nagle znika po kliknięciu np. w szczegóły oferty Allegro. Co do zmniejszenia strony to gdy ustawi się nawet na najmniejsze z możliwych, że prawie nie da się odczytać to i tak cała długa lista % Allegro się nie mieści.
Wcześniej tak nie było.
Czy ktoś może sprawdzić czy u was listę % allegro da się przewinąć? To samo dzieje się przy formularzu reklamacji. Zastanawia mnie czy to nie jakaś zagrywka mająca "zniechęcić" do reklamowania nienaliczonych transakcji?
Avatar
Usunięty114319
u mnie listy % nie da się przewinąć

scrollem sie nie da ani paska przewijania niema, ale jak zaznaczam tekst zjeżdżając na dół to się przewija
Edytowane przez: "Usunięty114319" maj 9.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst