Goodie czy Letyshops?

lip 30. 2021
Która strona od cashbacków jest najlepsza pod względem stawek cashbacku?
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika jackowy
  jackowy
  Co Ci ze stawek w goodie jak Ci i tak tego nie zaliczą?
 2. Awatar użytkownika asimply
  asimply
  Gramz30/07/2021 12:17

  Żadne z nich. Zen. A jeśli nie ma sklepu w zen to wtedy Topcashback. I tyle  Faktycznie. Płacić za Zen, żeby mieć cashback .

  Te stawki nie są zależne od programu cashbackowego tylko danego sklepu. Stawki są praktycznie wszędzie identyczne. Co do Goodie to zaliczają. Jedynie mają tępy support. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Gramz
  Gramz
  Żadne z nich. Zen. A jeśli nie ma sklepu w zen to wtedy Topcashback. I tyle
 4. Awatar użytkownika Gramz
  Gramz
  asimply30/07/2021 13:19

  Faktycznie. Płacić za Zen, żeby mieć cashback .Te stawki nie są zale …Faktycznie. Płacić za Zen, żeby mieć cashback .Te stawki nie są zależne od programu cashbackowego tylko danego sklepu. Stawki są praktycznie identyczne wszędzie. Co do Goodie to zaliczają. Jedynie tępy support mają.


  Polecam ZEN z własnego doświadczenia z tego powodu, że przede wszystkim naliczyli mi KAŻDĄ transakcję czyli już kilkadziesiąt z różnych serwisów. Plus cashback jest natychmiastowy. Nie trzeba się bawić nawet w czyszczenie ciastek. Sprawdzają tylko czy przeszedłeś przez link i zapłaciłeś ich karta. Goodie było kiedyś super. Teraz naliczają drobne kwoty, a większych już nie.
 5. Awatar użytkownika asimply
  asimply
  Gramz30/07/2021 13:29

  Polecam ZEN z własnego doświadczenia z tego powodu, że przede wszystkim na …Polecam ZEN z własnego doświadczenia z tego powodu, że przede wszystkim naliczyli mi KAŻDĄ transakcję czyli już kilkadziesiąt z różnych serwisów. Plus cashback jest natychmiastowy. Nie trzeba się bawić nawet w czyszczenie ciastek. Sprawdzają tylko czy przeszedłeś przez link i zapłaciłeś ich karta. Goodie było kiedyś super. Teraz naliczają drobne kwoty, a większych już nie.  W Goodie zależy od sklepu. Najlepiej działa to z AliExpress.
 6. Awatar użytkownika Gramz
  Gramz
  asimply30/07/2021 22:01

  Może nie zaliczał się cashback. Nie wszyscy sprzedawcy biorą udział.


  Kupowałem tę samą rzecz 2 razy z goodie. O wartości 1000 zł. Pierwsza naliczyli bo to było rok temu, a tej drugiej kilka miesięcy temu już nie naliczyli. Poczytaj komentarze na wykop. To już jest standard w Goodie. Małe zakupy naliczają dużych nie. Więc po co mam się stresować? Kupuję z ZEN i mam cashback po kilku sekundach z allegro czy AliExpress ZAWSZE.
 7. Awatar użytkownika h0mer
  h0mer
  Nie polecam goodie
 8. Awatar użytkownika wadam
  wadam
  Goodie
 9. Awatar użytkownika Gramz
  Gramz
  asimply30/07/2021 14:31

  W Goodie zależy od sklepu. Najlepiej działa to z AliExpress.


  Ale kupowałeś coś np za kilkaset złotych? Bo ja tak i mi nie naliczyli więc przestałem ich używać w ogóle. Zgadza się, że drobnicę po parę złotych zaliczali z Ali zawsze czy to kupowałem przez przeglądarkę czy aplikacje mobilna. A później się skończyło. Reklamacje oczywiście odrzucone jak leci
 10. Awatar użytkownika joruss
  joruss
  Gramz30/07/2021 14:34

  Ale kupowałeś coś np za kilkaset złotych? Bo ja tak i mi nie naliczyli wię …Ale kupowałeś coś np za kilkaset złotych? Bo ja tak i mi nie naliczyli więc przestałem ich używać w ogóle. Zgadza się, że drobnicę po parę złotych zaliczali z Ali zawsze czy to kupowałem przez przeglądarkę czy aplikacje mobilna. A później się skończyło. Reklamacje oczywiście odrzucone jak leci


  Zazwyczaj nie naliczają jesli sprzedawca nie bierze udzialu w programie cashback. Warto sprawdzac przed zakupem.
 11. Awatar użytkownika asimply
  asimply
  Gramz30/07/2021 14:34

  Ale kupowałeś coś np za kilkaset złotych? Bo ja tak i mi nie naliczyli wię …Ale kupowałeś coś np za kilkaset złotych? Bo ja tak i mi nie naliczyli więc przestałem ich używać w ogóle. Zgadza się, że drobnicę po parę złotych zaliczali z Ali zawsze czy to kupowałem przez przeglądarkę czy aplikacje mobilna. A później się skończyło. Reklamacje oczywiście odrzucone jak leci  Może nie zaliczał się cashback. Nie wszyscy sprzedawcy biorą udział.
 12. Awatar użytkownika djpimpek
  djpimpek
  ja polecam plente, zaraz za nim goodie, były przed lety, które się reklamuje wszędzie ale ma gorsze zwroty. (Edytowano)
 13. Awatar użytkownika Gramz
  Gramz
  Ja używam Lety, Picodi, a ostatnio alerabat. Z goodie zrezygnowałem za dużo transakcji nie naliczali. A z planet zrezygnowałem bo był problem z wypłata zgromadzonych środków. Ale która stronkę obecnie najbardziej polecacie? Kto ma najwyższe stawki i nalicza transakcje bez problemu?
Awatar użytkownika