Golarka do 300zl

15
gru 12. 2018
Poszukuję golarki dla ojca jako prezent świąteczny. Budżet do 300 zł. Sam nie wiem czy foliową czy glowicowa
Aktualizacje społecznościowe
Różne
15 Komentarzy
Ja dostanę taką na święta: Remington XR1530 R7 Ultimate, ale ile golarek tyle opinii. Wybierała mi narzeczona, trochę czytała, ale w necie ciężko o rzetelne recenzje.
Edytowane przez: "Java" gru 12. 2018
Dla ojca kupiłbym Merkur Futur. Jeśli lubi być porządnie ogolony.
Dla siebie zresztą też
Ja od kilku lat używam Philips PHILIPS RQ 1155/82 . Służy do dziś bez problemów. Bateria trzyma super , głowice nadal ostre Jedynie po jakimś czasie podczas czyszczenia pękła obudowa trymera ( druga zmienna końcówka)
1613470-MND8K.jpg
@pukki92 Czy to będzie pierwsza jego golarka?
Ja ze swojej strony mogę polecić Panasonica oraz Braun. Wszystkie na foliach. Sam mam Panasonica, a ojcu kupowałem Brauna. Goli się co 1-2 dni i jest zadowolony. Nie wiem czy Ci się uda, ale możesz celowac w serię 5 w tym budzecie. Zwróć uwagę czy jest do golenia na sucho i mokro.
Jeśli chodzi o Panasonica to zwróć uwagę na model ES-ST25KS803. Model produkowany w Japonii. Bardzo dobry silnik. Nie zwalnia kiedy wyczerpuje się bateria.
Jeszcze model ES-LT41-K lub model ES-RT87-S503 ze stacja czyszczącą ( na oleole ok.329 zł.). W większości Panasoniców jest trymer.
MichalB2 min

@pukki92 Czy to będzie pierwsza jego golarka? Ja ze swojej strony mogę p …@pukki92 Czy to będzie pierwsza jego golarka? Ja ze swojej strony mogę polecić Panasonica oraz Braun. Wszystkie na foliach. Sam mam Panasonica, a ojcu kupowałem Brauna. Goli się co 1-2 dni i jest zadowolony. Nie wiem czy Ci się uda, ale możesz celowac w serię 5 w tym budzecie. Zwróć uwagę czy jest do golenia na sucho i mokro. Jeśli chodzi o Panasonica to zwróć uwagę na model ES-ST25KS803. Model produkowany w Japonii. Bardzo dobry silnik. Nie zwalnia kiedy wyczerpuje się bateria. Jeszcze model ES-LT41-K lub model ES-RT87-S503 ze stacja czyszczącą ( na oleole ok.329 zł.). W większości Panasoniców jest trymer.


Myslałem nad Braun Waterflex. Wcześniej miał jakiegoś taniego philipsa
@pukki92 Wybór nie jest zły. Ale z tego co wyczytałem to goli dobrze z pianką na sucho tak średnio. Plusem jest to, że jest ruchoma głowica. Ja swojemu kupiłem Brauna 330(Seria 3). Na pewno będzie to lepiej golić niż tani Philips.
Zerknij sobie jeszcze na Panasonici. Też jest folia i bardzo dobrze goli. Od siebie mogę polecić. Przerabiałem już 2.
Miałeś już w ręku tego Brauna?
MichalB2 min

@pukki92 Wybór nie jest zły. Ale z tego co wyczytałem to goli dobrze z pi …@pukki92 Wybór nie jest zły. Ale z tego co wyczytałem to goli dobrze z pianką na sucho tak średnio. Plusem jest to, że jest ruchoma głowica. Ja swojemu kupiłem Brauna 330(Seria 3). Na pewno będzie to lepiej golić niż tani Philips. Zerknij sobie jeszcze na Panasonici. Też jest folia i bardzo dobrze goli. Od siebie mogę polecić. Przerabiałem już 2. Miałeś już w ręku tego Brauna?


Ja wlasnie czytałem ze jest na odwrót. Zastanawiam się nad tym, albo którymś z serii 3 3030,3040,3050
Gdzie czytałeś o tym? Bo na stronie Brauna ktoś napisał, że najlepiej goli z pianką lub mydłem do golenia.
To są bardzo podobne modele do siebie. Model 3050 występuje razem z bazą czyszczącą. Oznaczenie CC. W Proline jestem za niecałe 300zl. Stacja daje Ci to, że maszynka jest zawsze jak nowa i ostrza dłużej wytrzymują. Tylko wkłady do stacji mogą być uciążliwe, ale i z tym sobie poradzili. Na YouTube są filmiki.:)
Pomiędzy 3030 a 3040 praktycznie różnic nie ma. Osobiście jeśli miałbym wybierać to wziąłbym 3050CC. Tylko trzeba mieć miejsce na stację.
Jeśli nie ma tyle to jednak wziąłbym 3040.
Oglądałem recenzję na YT. Oraz na ceneo
Ciężko o rzetelne opinie na ceneo. Bo zdarza się, że ludzie nie mając sprzętu wystawiają opinie.
Więc opinie szukam zagranicą.
MichalB5 g, 29 min

Gdzie czytałeś o tym? Bo na stronie Brauna ktoś napisał, że najlepiej goli …Gdzie czytałeś o tym? Bo na stronie Brauna ktoś napisał, że najlepiej goli z pianką lub mydłem do golenia. To są bardzo podobne modele do siebie. Model 3050 występuje razem z bazą czyszczącą. Oznaczenie CC. W Proline jestem za niecałe 300zl. Stacja daje Ci to, że maszynka jest zawsze jak nowa i ostrza dłużej wytrzymują. Tylko wkłady do stacji mogą być uciążliwe, ale i z tym sobie poradzili. Na YouTube są filmiki.:) Pomiędzy 3030 a 3040 praktycznie różnic nie ma. Osobiście jeśli miałbym wybierać to wziąłbym 3050CC. Tylko trzeba mieć miejsce na stację. Jeśli nie ma tyle to jednak wziąłbym 3040.


Wybiorę na drodze losowania między Waterford a 3050
@pukki92 Daj znać na co padł wybór.
MichalB4 g, 14 min

@pukki92 Daj znać na co padł wybór.


Raczej wybór padnie na 3050. Obie są w podobnej cenie i z tego co wiem obie podobnie gola
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje