Głośniki stereo, Yamaha amplituner

3
wrz 30. 2020
Cześć,
jestem zmuszony poprosić kogoś o pomoc, ponieważ jestem totalnie biały w systemie audio. Szukam sprzętu stereo tak do 3000zł maksymalnie (byłoby miło, gdyby dało się jakoś mniej). Chciałbym podłączyć to do telewizora (TCL 55C815 jeśli to ma znaczenie). Główne przeznaczenie to muzyka, ale też filmy/seriale.

Najpierw zacząłem szukać amplitunera, ponieważ chciałbym żeby miał spotify connect (czy coś takiego, żebym mógł prosto z menu spotify puscić muzykę przez głośniki) i znalazłem coś takiego.


amazon.de/-/p…-57


amazon.de/-/p…h=1

czym właściwie różnią się te amplitunery i który wybrać? jakie głośniki będą najlepsze do nich tak, aby zamknąć się w budżecie 3000zł?


z góry dziękuje za pomoc
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Bardziej muzyka, czy filmy?

jeżeli muzyka wybierz wzmacniacz (nie amplituner!!!). I jeżeli naprawdę kręci Cie muzyka rekomenduję tidal hifi vs spotify. Na lepszym sprzęcie różnica będzie bardzo szybko zauważalna.

jeżeli bardziej filmy, a sporadycznie muzyka to wyboerz którąś z propozycji od yamahy.
Wspanialypawel30/09/2020 08:17

Bardziej muzyka, czy filmy?jeżeli muzyka wybierz wzmacniacz (nie …Bardziej muzyka, czy filmy?jeżeli muzyka wybierz wzmacniacz (nie amplituner!!!). I jeżeli naprawdę kręci Cie muzyka rekomenduję tidal hifi vs spotify. Na lepszym sprzęcie różnica będzie bardzo szybko zauważalna.jeżeli bardziej filmy, a sporadycznie muzyka to wyboerz którąś z propozycji od yamahy.


muzyka.
myślałem nad Yamaha r-n402d + Pylon Audio Pearl 25 lub zamiast tej yamahy Pioneer SX-N30AE - co uważasz?
kubaaks30/09/2020 14:43

muzyka.myślałem nad Yamaha r-n402d + Pylon Audio Pearl 25 lub zamiast tej …muzyka.myślałem nad Yamaha r-n402d + Pylon Audio Pearl 25 lub zamiast tej yamahy Pioneer SX-N30AE - co uważasz?


Może to? Ten rotel chyba nie wspiera streamingu;(

tophifi.pl/ste…tml

popatrz na tophifi- uważaj na ceny, bo lubią zachachmęcić;) Można u nich umówić się i posłuchać dowolnych zestawów. Sam zobaczysz, co jest dla Ciebie odpowiednie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst