Gdzie są kody McDonald's?

12
lut 23. 2018
Aktualizacje społecznościowe
Różne
12 Komentarzy
Tez dzisiaj ich szukałem, pewnie usunęli
pisionty24/02/2018 22:25

Tez dzisiaj ich szukałem, pewnie usunęli


Ale tak się nie robi, z jakiego powodu niby.. McD wymusił?
Artue25/02/2018 13:08

Ale tak się nie robi, z jakiego powodu niby.. McD wymusił?


Autor o to poprosił, bo ma problemy przez tę publikację. Próbujemy pomóc, ale póki co nic więcej nie mogę napisać.
Generatory kodów do ankiet też zniknęły z sieci. Wygląda na grubszą akcję ze strony maka
Edytowane przez: "ancymon" lut 25. 2018
Cad25/02/2018 16:25

Autor o to poprosił, bo ma problemy przez tę publikację. Próbujemy pomóc, a …Autor o to poprosił, bo ma problemy przez tę publikację. Próbujemy pomóc, ale póki co nic więcej nie mogę napisać.


Tyle, że z tego co było napisane to przed po prostu była dostępna lista kodów. Jeśli udostępnienie listy rzeczy dostępnej oficjalnie to wykroczenie jakieś?
Artue25/02/2018 18:31

Tyle, że z tego co było napisane to przed po prostu była dostępna lista kod …Tyle, że z tego co było napisane to przed po prostu była dostępna lista kodów. Jeśli udostępnienie listy rzeczy dostępnej oficjalnie to wykroczenie jakieś?


Jak będę znał szczegóły to postaram się tu napisać, czekam obecnie na odpowiedź od niego. Uszanowaliśmy prośbę o usunięciu i zaoferowaliśmy pomoc prawną.
Cadlut 25. 2018

Jak będę znał szczegóły to postaram się tu napisać, czekam obecnie na odpow …Jak będę znał szczegóły to postaram się tu napisać, czekam obecnie na odpowiedź od niego. Uszanowaliśmy prośbę o usunięciu i zaoferowaliśmy pomoc prawną.


To czekamy na rozwój wydarzeń, bo chyba McD chce zrobić sobie nie za ciekawy PR
Hańba że strony tych przez których kolega ma problemy. On nic złego nie zrobił. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia oraz prosimy @Cad jeśli coś będzie wiedział o informację.
Co z tą sprawą? @Cad ?
iwankwi 4. 2018

Co z tą sprawą? @Cad ?


Z tego co udało mi się dowiedzieć, to poszło o generator. Zawieszony na jego stronie więc nie było problemów z ustaleniem właściciela (w sumie podszedł do sprawy w dość cywilizowany sposób, jeżeli komuś by to przeszkadzało to po prostu zgłosiłby się do niego z prośbą o usunięcie). Tutaj podobno poszło od razu zawiadomienie.

...i tyle udało mi się dowiedzieć, nie jestem w stanie potwierdzić czy powyższe jest 100% zgodne z prawdą ani jak sprawa się zakończyła, bo kontakt się urwał.

Ze swojej strony zaoferowaliśmy pomoc prawną (znaleźliśmy już prawnika, który miał się zająć sprawą), ale do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
@Cad zawiadomienie na Policję? Rozumiem, że jest to w jakiś sposób wyłudzenie kanapek ale bez przesady. Mac jest tak ogromną firmą z tak wielkimi przychodami że raczej tego nie odczuli. Poza tym była to dla nich w jakiś sposób forma reklamy. Ktoś jest ściągnięty do Maca wizją otrzymania kanapki ale nie za darmo bo przecież osoba musi coś kupić. Jest więc to dla nich przychód... Nie ogarniam takiego postępowania tej firmy...
iwankwi 5. 2018

@Cad zawiadomienie na Policję? Rozumiem, że jest to w jakiś sposób wył …@Cad zawiadomienie na Policję? Rozumiem, że jest to w jakiś sposób wyłudzenie kanapek ale bez przesady. Mac jest tak ogromną firmą z tak wielkimi przychodami że raczej tego nie odczuli. Poza tym była to dla nich w jakiś sposób forma reklamy. Ktoś jest ściągnięty do Maca wizją otrzymania kanapki ale nie za darmo bo przecież osoba musi coś kupić. Jest więc to dla nich przychód... Nie ogarniam takiego postępowania tej firmy...


Jeżeli tak było to też nie rozumiem postępowania, ale nie chcę nikogo osądzać, bo niestety nie mam potwierdzenia tych informacji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje