Gdzie najwięcej internetu?

13
lip 7. 2018
Drodzy użytkownicy Pepper'a!
Przychodzę do Was z zapytaniem odnośnie internetu w Waszych smartfonach.
Obecnie jestem na abonamencie w Orange i posiadam pakiet 5 GB co miesiąc, niestety jest to dla mnie stanowczo za mało - jestem zmuszony wspierać się dodatkowymi pakietami (oczywiście płatnymi).
Czy możecie polecić inną sieć lub może opcję na kartę, gdzie jest mnóstwo internetu do wykorzystania co miesiąc?
Dodam, że obecnie płacę 39,99 zł miesięcznie i na darmowych rozmowach/SMS'ach mi nie zależy tak bardzo.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
W Orange masz co chwilę kody na darmowe GB, dodatkowo po doładowaniu się sumuje.. znajomi którzy mają kilka mc Orange mają tyle internetu że nie są w stanie go zużyć... W multimedia na zasięgu plusa masz za 25zl 20GB co miesiąc.. będziesz zainteresowany taką ofertą odezwij się na PW. Wszystko bez limitu plus 20GB
Edytowane przez: "www" lip 7. 2018
Ja w play za 2 numery płacę 70 zł. wszystko bez limitu z czego internet po 10 gb zwalnia do 1 MB czyli nadal można go używać nie jak u konkurencji. Z zasięgiem nie mam żadnego problemu.
Orange free na kartę za każde doładowanie dostajesz GB do tego suma która doladowujesz dalej jest do wykorzystania na pakiety itp
Dziękuję. Właśnie o to mi chodziło. Pozdrawiam!
A gdzie aktualnie jest najdłuższa ważność konta bez comiesięcznego doładowywania? Potrzebuje do alarmu
Redbull mobile 100GB co miesiąc, ale wyciągniesz więcej przed lejkiem (kiedyś przebiłem 400, teraz może 160?) Konto musi mieć aktywne wychodzące, doładowanie 50 zł co 100 dni załatwia sprawę.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lip 8. 2018
Ps2slim1lip 8. 2018

Orange free na kartę za każde doładowanie dostajesz GB do tego suma która d …Orange free na kartę za każde doładowanie dostajesz GB do tego suma która doladowujesz dalej jest do wykorzystania na pakiety itp


Dokładnie, też polecam. Za 25 zł miesięcznie można ustukać niezły zapas danych - warto pamiętać, że jak ktoś ma kilkuletni staż w Orange, to dorzucają jakieś GB (nawet nie pamiętam ile, bo mam ze 100GB w zapasie, z różnych promocji )
Sniperlip 7. 2018

Ja w play za 2 numery płacę 70 zł. wszystko bez limitu z czego internet po …Ja w play za 2 numery płacę 70 zł. wszystko bez limitu z czego internet po 10 gb zwalnia do 1 MB czyli nadal można go używać nie jak u konkurencji. Z zasięgiem nie mam żadnego problemu.To drogo, chyba już wolałbym a2 po 19,90 za numer a net też przyzwoity.
Folx ale nie we wszystkich miastach i numery zaczynające się od 450
Polecam premium mobile. Nielimitowane rozmowy, na stacjonarne też, sms, mms. 24,7 PLN za 20gb, 29,7 PLN za 30 GB. Nie jest to bardzo dużo, ale też nie mało w porównaniu do innych operatorów. Opłata aktywacyjna 30 zł. Przy przeniesieniu więcej niż jednego numeru na to samo konto, 5 zł mniej od drugiego i trzeciego numeru od całościowej faktury.
Ja mam dwa numery u nich, przeniesione z zakichanego Orange.

Za polecenie nowego Klienta dostaje się 80zł, chociaż jeszcze nie testowałem. Jakby ktoś chciał, to mogę polecić i pokryć opłatę Aktywacyjna w rewanżu :). 'polecenie' polega na tym że podaję link do strony, na której wysyła się prośbę o kontakt i przedstawienie oferty na podany numer.

Teraz też bodajże jest 1 miesiąc gratis.
jaruonelip 9. 2018

Dokładnie, też polecam. Za 25 zł miesięcznie można ustukać niezły zapas da …Dokładnie, też polecam. Za 25 zł miesięcznie można ustukać niezły zapas danych - warto pamiętać, że jak ktoś ma kilkuletni staż w Orange, to dorzucają jakieś GB (nawet nie pamiętam ile, bo mam ze 100GB w zapasie, z różnych promocji )


Zacytuję sam siebie, ale dziś akurat aktywowałem kolejny miesiąc - przy moim 10 letnim (około) stażu dają 20 GB (chyba tyle jest od 3 letniego staż w zwyż)
Snowmanlip 8. 2018

A gdzie aktualnie jest najdłuższa ważność konta bez comiesięcznego doład …A gdzie aktualnie jest najdłuższa ważność konta bez comiesięcznego doładowywania? Potrzebuje do alarmu


5 zł Play > play.pl/ofe…ci/

Jeszcze lepiej jest kupić starter za 5 zł np. w T-mobile, przenieść nr do Play i dostaniesz od Play dodatkowo za przeniesienie numeru 200 zł na rozmowy i 20GB neta na 60 dni, rok ważności konta - szczegóły tutaj: play.pl/res…pdf
Edytowane przez: "Cappella" lip 17. 2018
Ja korzystam z Mobile Viking. Rozmowy, SMS i mms bez limitu do wszystkich plus 15GB kumulującego się Internetu (można zdobyć do 3 dodatkowych GB co miesiąc). Messenger i FB bez pomniejszenia pakietu. Oferta na kartę za 25 zł. Za każdą poleconą osobę masz -10% do zapłaty, a przy 5 osobie masz już całkowicie za darmo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje