Gdzie najlepsze odbitki? Empik Foto, Uwolnijkolory, Colorland, Fotolab?

9
maj 18. 2020
Witam. Gdzie z tych miejsc lub innych w podobnych cenach wywołam zdjęcia na papierze błyszczącym w najlepszej jakości?
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Korzystałem tylko z Empiku. Byłem zadowolony więc nie zmieniałem.

Polecam. Dobre kolory, dobry format, dobrze docięte
stfpl18/05/2020 10:53

Korzystałem tylko z Empiku. Byłem zadowolony więc nie zmieniałem.Polecam. D …Korzystałem tylko z Empiku. Byłem zadowolony więc nie zmieniałem.Polecam. Dobre kolory, dobry format, dobrze dociętena zwykłym błyszczącym papierze?
Plus w empiku jest teraz premium za darmo więc zgarnij darmowe 50 odbitek premium. Na pepperku i na ich stronie często kody zniżkowe -20/25% więc warto śledzić.
bundz_18/05/2020 11:24

Plus w empiku jest teraz premium za darmo więc zgarnij darmowe 50 odbitek …Plus w empiku jest teraz premium za darmo więc zgarnij darmowe 50 odbitek premium. Na pepperku i na ich stronie często kody zniżkowe -20/25% więc warto śledzić.


Już przymierzałem się do zamówienia. Mam empik repmium na próbę za darmo i tam tez jest kod -20%. Przy 300 odbitkach wychodzi 62zł, z 50 odbitkami za grosz też tyle wychodzi. Patrzyłem na inne strony, uwolnij kolory, colorland i tam jest drożej + dostawa, ale widziałem, że na allegro wystawiają się taniej i darmowa dostawa ze smartem i wychodzi praktycznie tak samo jak w empiku, a gdzieś na jakiś forach pisali, że te empikowe to takie sobie.
Może allegro?
knoperss21_.18/05/2020 21:27

Może allegro?No właśnie się nad tym zastanawiam. Na allegro widziałem fotolab, uwolnij kolory - ta sama firma. Na koncie fotolab jest aukcja 300 za 54zł, czyli 18 gr sztuka. W empiku z kodami wychodzi 21gr, ale nie wiem jak z jakością. Czy te z fotolabu będą ok. Przejrzałem peppera i empik chyba tu najpopularniejszy, dużo osób poleca, ale niektórzy komentują, że słaba jakość, i fotolab/uwolnijkolory/colorland lepszy.
Empik ma prawo wykorzystywać nasze zdjęcia po zamawianiu odbitek u nich, polecam przeczytać regulamin. A szkoda bo jakość mają dobrą
natalka_lalka19/05/2020 11:37

Empik ma prawo wykorzystywać nasze zdjęcia po zamawianiu odbitek u nich, p …Empik ma prawo wykorzystywać nasze zdjęcia po zamawianiu odbitek u nich, polecam przeczytać regulamin. A szkoda bo jakość mają dobrą


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst