paź 21. 2022
Gdzie najlepiej kupować okulary korekcyjne (szkła+oprawki)? Duże miasto czy małe? przez Grupon czy normalnie? polecacie jakieś konkretne salony? może być w Warszawie
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

Grupy

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  optyka-prywaciarza w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. przeserwisuje za darmo, wspomagasz krajana, a nie jakieś korpo.
  Avatar
  Zależy jak trafisz - żona brała okulary u prywaciarza, to faktycznie tanio, ale szkła to porażka - miały być lepsze (odporne na zarysowania, łatwe do czyszczenia itp.) a okazało się, że trzeba się obchodzić jak z jajkiem, a doczyścić je to kupa nerwów. Będziemy brać w sieciówce dla mnie, to porównam. Z tego co patrzyłem to waham się pomiędzy Kodano a Soczewki24. Vision Express - tam przeginają z cenami szkieł.
 2. Avatar
  Grupon to trochę loteria jak nie znasz cen takich okularów w swojej "okolicy". (może się okazać że zapłacisz tyle samo bez grupona). W sieciówkach często/gęsto są darmowe (ew. za 1 zł) badania przy zakupie u nich okularów.
  Avatar
  Autor
  Badania już mam więc na tym mi nie zależy, ale dzięki
 3. Avatar
  Mi lokalny optyk zaproponował 250 zł mniej za tę samą usługę co Vision Express (mowa tylko o szkłach, bez oprawek).
  Avatar
  Vision Express mają chyba najdroższe szkła na rynku.
 4. Avatar
  Mi najtaniej i najlepiej wyszło w Kodano optyk. Taniej niż u lokalsow i w innych sieciowkach
 5. Avatar
  Polecam Kodano ze względu na cenę chociaż, ostatnio zdrożało... Można zamówić kilka par i wybrać na spokojnie. Zwroty okularów korekcyjnych są darmowe. Wybór ogromny.
 6. Avatar
  Podpatrzyłem mojego prywaciarza, to szkła zamawia na szajna.pl
Avatar