sty 8. 2023
Znalazłem tutaj za $12 ale dostawa do polandii $29:
heatonist.com/pro…tes

Znacie jakieś sklepy?
Mam już Da Bomb i Mad Dog 357. Rodzina mnie nienawidzi za moje poczęstunki.
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to link:
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale pozwolę sobie zapytać Ciebie o doświadczenia - gdzie kupujesz najczęściej i co Ci się najbardziej spodobało?
  Chodziłoby mi o produkty jak najbardziej ostre, w akceptowalnej cenie, ale bez cukru i słodzików w składzie - możesz coś polecić?
  Mam bardzo wysoko postawiony prób tolerancji na pikantne (zdecydowanie ponad standard), więc możesz proponować coś od razu z grubej rury.
  Nie chciałbym tylko kupować sosiku w malutkiej butelce za 100 zł, pikantne jem dla smaku, bo lubię, a nie dla bicia rekordów (nie chciałbym więc przesadzać z takimi wydatkami).
  Z góry dzięki!
  Avatar
  Autor
  Sorry, dopiero odczytałem. Jestem początkujący w tej dziedzinie. Serwuję sobie Da Bomb Beyond Insanity, jak chcę mieć katharsis Pewnie jadłeś, mało smaczny. Jeśli chcę mieć smak, to dodaję go do ketchupu. Mam jeszcze Mad Doga 357, ale nie otwierałem. Z takich tanich, to Roleski robi w miarę ostre sosy za mniej niż 10zł, a ekonomicznym sposobem jest też kupienie w markecie ostrych papryczek, wysuszenie i sproszkowanie nawet na tarce. Taki np. Scorpion możesz sobie dozować dowolnie - potrafi trzepnąć.
  Sosy Roleskiego: allegro.pl/ofe…998
  Na następne urodziny poproszę Żonę o to: allegro.pl/ofe…755