kwi 27. 2020
Witam, szukam strony internetowej na której mogę zamówić sobie do domku skrzyneczkę piwa lub innego trunku(mówię o piwie przemysłowym jak EB, Perła, Namysłów) polecacie jakąś stronę? Bo winnica Lidla nie ma piwa a np z Auchan lub Selgros nie kupisz online alko. Może macie jakieś sprawdzone źródła gdzie zaopatrujecie się w złote trunki aby ze znajomymi przez Skype napić się wódeczki lub piwka Pls help
Aktualizacje społecznościowe
Różne

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kasin
  Polskie prawo nie dopuszcza dostaw alkoholu. Możesz kupić przez internet z odbiorem w sklepie.
 2. Awatar użytkownika wadam
  Ale przeciez mozna pojac normalnie do sklepu? Albo zamow z glovo gosc podjedzie i Ci kupi gdzie chcesz i dostarczy do domu
 3. Awatar użytkownika solenopsis_fugax
  150010090028/04/2020 11:46

  Ale przeciez mozna pojac normalnie do sklepu? Albo zamow z glovo gosc …Ale przeciez mozna pojac normalnie do sklepu? Albo zamow z glovo gosc podjedzie i Ci kupi gdzie chcesz i dostarczy do domu


  Nic alkoholowego nie ma w glovo. Najwyżej piwo 0%
 4. Awatar użytkownika Ukasz_Kowalski
  zawsze mozesz zadzwonic do zaprzyjaznionego taksowkarza
 5. Awatar użytkownika eter
  kasin28/04/2020 00:22

  Polskie prawo nie dopuszcza dostaw alkoholu. Możesz kupić przez internet z …Polskie prawo nie dopuszcza dostaw alkoholu. Możesz kupić przez internet z odbiorem w sklepie.


  "Trochę" się mylisz ... jest co najmniej kilka sklepów w których możesz zamówić z dostawą do domu (sam w trzech różnych zamawiałem piwo, niestety nie "eurolagery/pilsy").
 6. Awatar użytkownika bar1004
  eter23/09/2021 17:03

  "Trochę" się mylisz ... jest co najmniej kilka sklepów w których możesz zam …"Trochę" się mylisz ... jest co najmniej kilka sklepów w których możesz zamówić z dostawą do domu (sam w trzech różnych zamawiałem piwo, niestety nie "eurolagery/pilsy").


  To że ktoś sprzedaje nie oznacza że według polskiego prawa jest to legalne, z tego co wiem dalej jest problem z koncesją dla sprzedaży internetowych, bo koncesja dotyczy konkretnego miejsca sprzedaży/zawarcia umowy, a jak określić miejsce sprzedaży przy transakcji internetowej. W czasie pandemii browary po prostu zaczęły sprzedawać, bo jak miały przetrwać bez tego, i liczą że nikt się nie przypieprzy.
 7. Awatar użytkownika eter
  bar100423/09/2021 17:19

  To że ktoś sprzedaje nie oznacza że według polskiego prawa jest to leg …To że ktoś sprzedaje nie oznacza że według polskiego prawa jest to legalne, z tego co wiem dalej jest problem z koncesją dla sprzedaży internetowych, bo koncesja dotyczy konkretnego miejsca sprzedaży/zawarcia umowy, a jak określić miejsce sprzedaży przy transakcji internetowej. W czasie pandemii browary po prostu zaczęły sprzedawać, bo jak miały przetrwać bez tego, i liczą że nikt się nie przypieprzy.  Niestety "dla Ciebie" kupowałem dużo wcześniej niż pandemia więc jakby było nielegalne to nie sądzisz że już dawno "życzliwa" konkurencja by doniosła gdzie trzeba i sklep/y by zniknął/eły?
 8. Awatar użytkownika bar1004
  eter23/09/2021 17:28

  Niestety "dla Ciebie" kupowałem dużo wcześniej niż pandemia więc jakby było …Niestety "dla Ciebie" kupowałem dużo wcześniej niż pandemia więc jakby było nielegalne to nie sądzisz że już dawno "życzliwa" konkurencja by doniosła gdzie trzeba i sklep/y by zniknął/eły?


  Czyli posłowie sami nie wiedzą że sprzedaż internetowa jest legalna i tak z nudów apelują o zmianę ustawy? Prawo.pl Ustawa o wychowaniu w trzeźwości wymienia tylko punkty fizyczne i potwierdzają to orzeczenia NSA (II GSK 431/10, II GSK 2566/14), pojedyncze sklepy prowadziły sprzedaż przed pandemią, w czasie pandemii proceder się rozrósł, ale nie zmienia to faktu że dalej jest nielegalny dopóki nie zmieni się ustawa.
 9. Awatar użytkownika eter
  bar100423/09/2021 17:42

  Czyli posłowie sami nie wiedzą że sprzedaż internetowa jest legalna i tak z …Czyli posłowie sami nie wiedzą że sprzedaż internetowa jest legalna i tak z nudów apelują o zmianę ustawy? Prawo.pl Ustawa o wychowaniu w trzeźwości wymienia tylko punkty fizyczne i potwierdzają to orzeczenia NSA (II GSK 431/10, II GSK 2566/14), pojedyncze sklepy prowadziły sprzedaż przed pandemią, w czasie pandemii proceder się rozrósł, ale nie zmienia to faktu że dalej jest nielegalny dopóki nie zmieni się ustawa.


  Żeby nie ciągnąć w nieskończoność pierwszy z brzegu przykład - zobacz sobie od kiedy działa winnica Lidla. Jakby prawo było jasno napisane to rozmaici doradcy podatkowi/mecenasowie/radcowie prawni nie byliby potrzebni a że zamiast upraszczać to się robi kolejne ustawy na x stron to jest jak jest.
 10. Awatar użytkownika bar1004
  eter23/09/2021 17:46

  Żeby nie ciągnąć w nieskończoność pierwszy z brzegu przykład - zobacz sobie …Żeby nie ciągnąć w nieskończoność pierwszy z brzegu przykład - zobacz sobie od kiedy działa winnica Lidla. Jakby prawo było jasno napisane to rozmaici doradcy podatkowi/mecenasowie/radcowie prawni nie byliby potrzebni a że zamiast upraszczać to się robi kolejne ustawy na x stron to jest jak jest.


  Od kiedy winnica Lidla oferuje dostawę do domu? Przecież w winnicy Lidla rezerwujesz alkohol online, a sprzedaż i przekazanie własności odbywa się na terenie sklepu który ma koncesję, bo według prawa tylko tak może to wyglądać, co najwyżej chyba mogliby pobierać zamówienia z płatnością online i odbiorem osobistym, bo sprzedaż jest poza lokalem a wydanie w lokalu, ale zamówienie z dostawą jest wprost nielegalne.
 11. Awatar użytkownika eter
  bar100423/09/2021 18:22

  Od kiedy winnica Lidla oferuje dostawę do domu? Przecież w winnicy Lidla r …Od kiedy winnica Lidla oferuje dostawę do domu? Przecież w winnicy Lidla rezerwujesz alkohol online, a sprzedaż i przekazanie własności odbywa się na terenie sklepu który ma koncesję, bo według prawa tylko tak może to wyglądać, co najwyżej chyba mogliby pobierać zamówienia z płatnością online i odbiorem osobistym, bo sprzedaż jest poza lokalem a wydanie w lokalu, ale zamówienie z dostawą jest wprost nielegalne.


  Pomieszało mi się z ichnim e-sklepem - masz rację odbiór osobisty w sklepie przy zakupach w winnicy jest, ale np część z listy pepper.pl/pro…088 miała sklepy działające przed pandemią i dostawa do domu/paczkomatu.
 12. Awatar użytkownika zbigniew.ostaszewski
 13. Awatar użytkownika VidarRann
  Na przykład PiwneMosty.pl mają piwa kraftowe i rzemieślnicze z Polski i zagranicy.
Awatar użytkownika