Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Gdynia - Piknik lotniczy Babie Doły - darmowy

5
lip 13.
W Gdyni po raz pierwszy wyląduje samolot wielozadaniowy F-16 Demo. Zaplanowano pokazy na niebie i na ziemi oraz szereg atrakcji. Okazją jest święto Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej, obchodzącej 25. rocznicę swojego utworzenia.

Piknik rozpocznie się o 9:30. Jest otwarty dla wszystkich chętnych. Podczas imprezy swoje umiejętności zaprezentują polscy piloci, także pochodzący z Trójmiasta.


DARMOWE:
Wejscie na pokazy
Darmowy chleb (pieczone na miejscu przez żołnierzy)
Darmowa grochowka!

172482.jpg
Okazja będzie aktualizowana jestem na miejscu
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Już widzę kolejka stoi.. przyznać się kto z peppera
Byłem! Bardzo fajnie. Ścisk w autobusach umiarkowano-duży. Samochodem za żadne skarby bym się chciał jechać.
Ogólnie współczuję tym którzy musieli prowadzić autobusy i kierować ruchem.

Piknik bardzo fajny!
stfpl13/07/2019 19:44

Byłem! Bardzo fajnie. Ścisk w autobusach umiarkowano-duży. Samochodem za ża …Byłem! Bardzo fajnie. Ścisk w autobusach umiarkowano-duży. Samochodem za żadne skarby bym się chciał jechać.Ogólnie współczuję tym którzy musieli prowadzić autobusy i kierować ruchem. Piknik bardzo fajny!Umiarkowano-duży to jeszcze do zniesienia imho. Szkoda że to jednodniowa atrakcja była (jak dobrze rozumiem). [grochówki nie liczę ]
eter13/07/2019 22:49

Umiarkowano-duży to jeszcze do zniesienia imho. Szkoda że to jednodniowa a …Umiarkowano-duży to jeszcze do zniesienia imho. Szkoda że to jednodniowa atrakcja była (jak dobrze rozumiem). [grochówki nie liczę ]


Note było tak źle, za to samochodem to masakra by była.

Jaka grochówka? Chyba przeoczyliśmy
stfpl13/07/2019 23:05

Note było tak źle, za to samochodem to masakra by była.Jaka grochówka? Chy …Note było tak źle, za to samochodem to masakra by była.Jaka grochówka? Chyba przeoczyliśmyNo wg autora "Darmowa grochowka!"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje