gru 30. 2022
Cześć,

Szukam Garmina z pełnymi funkcjami zdrowotnymi. Czyli zależy mi na monitorowaniu "parametrów" użytkownika, mniej na całej reszcie.
Czy w tym aspekcie Venu 2 plus ma wszystko to samo co droższe modele (fenixy / 955) ?
Czy jednak w czymś jest wybrakowany?

Mam problem z jednoznacznym znalezieniem takich informacji i będę wdzięczny za pomoc!
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jezeli liczysz ze ktos ci podpowie to musisz najpierw okreslic co Twoim zdaniem oznacza "Pełnymi funkcjami zdrowotnymi". Dla jednego to sam pulsomierz dla inego spo2, ekg itp
 2. Avatar
  Autor
  Wydaje mi się, że jednak dość jasno się wyraziłem.

  W rodzinie Garmina jeśli za bazę przyjmiemy Venu 2 Plus, to czy jakikolwiek zegarek od Garmina ma więcej czujników do monitorowania użytkownika? Czyli głównie patrzę na Fenix 7 / 955 / vivoactove (epix jest za drogi). W tym aspekcie się różnią czy nie?
  Oczywiście rozumiem, że one mają różne wytrzymałości / mapy / baterie itp, ale to mnie nie interesuje. Czy są jakieś różnice w "funkcjach zdrowotnych"?

  Patrząc na ptaszki w specyfikacji na stronie Garmin to niby nie ma. Ale nie jestem przekonany czy jednak hardwareowo się nie różnią i taki wyraźnie droższy Fenix 7 coś więcej monitoruje niż Venu2
  Avatar
  Jak byś chciał mierzyć ciśnienie krwi zegarkiem to Garminy tego nie mają. Można to znaleźć w tanich chińczykach, albo trochę powiedzmy lepszych chińczykach Garret (działa) albo w zegarkach Samsunga.