galeria mokotów / ch arkadia - prezent na urodziny dla posiadaczy karty danej galerii

5
lip 22. 2019
Cześć,

mam urodzinowego maila od galerii mokotów i ch arkadia z info, że z okazji urodzin mają dla mnie niespodziankę i mogę przyjść odebrać prezent.
Czy ktoś z Was odbierał coś takiego?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
W factory podobno też coś takiego mają, ba nawet przysłali mi maila w dniu urodzin żebym przyjechał odebrać prezent. Jakie było zdziwienie pani w punkcie obsługi klienta gdy jej pokazałem tą wiadomość, zadzwoniła do swojej kierowniczki, ta również nic nie wiedziała... więc zebrała moje dane mówiąc że prezent mnie nie ominie I już 6 miesięcy czekam na odzew hehe.
Ps2slim123/07/2019 16:49

W factory podobno też coś takiego mają, ba nawet przysłali mi maila w dniu …W factory podobno też coś takiego mają, ba nawet przysłali mi maila w dniu urodzin żebym przyjechał odebrać prezent. Jakie było zdziwienie pani w punkcie obsługi klienta gdy jej pokazałem tą wiadomość, zadzwoniła do swojej kierowniczki, ta również nic nie wiedziała... więc zebrała moje dane mówiąc że prezent mnie nie ominie I już 6 miesięcy czekam na odzew hehe.hah! właśnie się zastanawiam, czy warto się fatygować!
Jak masz po drodze to spróbować zawsze warto
w arkadii dają voucher zniżkowy na -40% do sklepu DIEGEL
Ja dostałamwybor w Arkadii kubek lub 40% zniżki do digel. Wybrałam kubek
3331321-CyzcK.jpg
Edytowane przez: "Heherbatka" gru 3. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst