Galaxy Fold 3 + Galaxy buds pro + s pen fold + etui flip cover + ładowarka samshng 25w

paź 17. 2021
Sam skorzystałem z okazji i potwierdzam jej działanie. Doradził znajomy który pracuje w Orange.

Jeśli mamy w Orange numer na abonament i dokupujemy drugi czy też kolejny numer na abonament to w abonamencie za 50 zł miesięcznie galaxy fold 3 wychodzi z bardzo niską jak na ten sprzęt kwotę 4004 zł.

1 ) w aplikacji moj orange pobieramy w zakładce dla Ciebie kupon rabatowy na abonament - 10 zł

2) na stronie orange wybieramy plan mobilny 80 za 80 zł który przy dobieraniu jako drugi czy kolejny numer wychodzi za 60 zł, pobranym kodem rabatujemy tą kwotę o kolejne 10 zł po czym abonament z 80 zł wychodzi nam za 50 zł. Galaxy fold 3 ze Słuchwkami galaxy buds pro ( warte 900 zl ) ma w tej taryfie rate w wysokości 201 zł bez pierwszej wpłaty. Przy konfiguracji oferty zaznaczamy iż chcemy dokonać pierwszej wpłaty własnej w wysokości 820 zł i zaznaczamy odbiór w salonie Orange.

3) W orange trwa obecnie do końca października oferta - odkup samsung gdzie sprzedając swój stary telefon otrzymujemy bon, tak więc wyciągamy z szuflady jakiś stary telefon, może być klawiszowy i prosimy sprzedawcę o odkup telefonu, za kalwiszowy telefon dostaniemy 20 zł w bonie lecz za zakup folda 3 bonus ten powiekszy się o 800 zł w związku z czym mamy bon na 820 zł którym pokrywamy pierwszą wpłatę w salonie. Po tym wszystkim Galaxy Fold 3 wychodzi nam za 4004 zł.

5) Dodatkowo w aplikacji samsung members na swoim dotychczasowym starym telefonie samsunga pobieramy w zakładce korzyści kupon na odbiór pokrowca fold cover z rysikiem s pen fold oraz ładowarką, na nowo zakupionym fold 3 logujemy się do aplikacji samsung members i wypełniamy formularz w zakładce korzyści wraz ze wcześniej pobranym kodem i odbieramy etui fold cover + rysik s pen fold + ładowarke 25w.

6) Jeśli w Orange plan mobilny 80 zakupujemy jako 4 czy 5 numer na abonament i posiadamy kartę dużej rodziny to wymieniony w punkcie 1 abonament który został obniżony z 80 zł na 50 zł to z kartą dużej rodziny dostajemy jeszcze 25 zł rabatu na abknament tak więc abonament wychodzi za jedyne 25 zł miesiecznie z pierwotnych 80 zł. W dodatku jeśli przenosimy ten numer z innej sieci i dokonujemy zakupu online lub w aplikacji abonament ten przez 4 miesiące jest za 0 zł więc płacimy abonament tylko przez 20 miesięcy.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Prześlij Komentarz