Opublikowano 7 godzin temu

Fotopułapka potrzebna. Może z nietypowymi funkcjami. Chociaż może nie takimi nietypowymi?

Cześć Pepperki,

Poszukuję fotopułapki. Próbowałem czytać opisy na platformach sprzedażowych. I nic się nie dowiedziałem, nic tam nie ma poza bełkotem marketingowym.
Znam się na fotografii, więc pięćsetmiliardówpikseli mnie zniechęca. Realnie FHD w zupełności wystarczy. 4K to już szaleństwo (ale do zaakceptowania).

Czy są takie, które w jakiś sposób dają znać (SMS?), jeśli zostanie zrobione zdjęcie? Widziałem takie 4G, ale nie potrzebuję wysyłania zdjęć na telefon, czy do chmury, tylko właśnie wg mnie fajnie byłoby się dowiedzieć 'zrobiłam zdjęcie, przyj(e)dź obejrzeć'.

Fajnie byłoby, gdyby miała ekranik i można byłoby podejrzeć zdjęcia na miejscu. Fajnie byłoby, gdyby miała akumulator, na którym długo potrzyma (więc pewnie 18650, a nie AA), może mieć też opcjonalny zasilacz (ale nie interesuje mnie panel PV, który miałby ten akumulator ładować, będzie wisieć w ciemnym miejscu). Raczej odporna na wilgoć i temperatury, niż opady.

Nie mam problemu z zamawianiem z Chin.

Konkretne modele mile widziane.

I ewentualne SENSOWNE sugestie odnośnie opcji / funkcji / możliwości. Chamstwo, bezsensowne komentarze itp.... możecie sobie wsadzić :P

Za wartościowe komentarze, propozycje itd. dziękuję z góry
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Capt_Kirk
  Zeiss Secacam 7
  Nie musisz jeździć do urządzenia żeby obejrzeć zdjęcia. Masz podgląd na żywo.
  Awatar użytkownika yenfnbqee
  Autor
  Dzięki. Sprawdziłem, wygląda spoko. Ale robi się z tego kamera do monitoringu...

  Jakieś inne propozycje, bardziej klasyczne? W zdecydowanie mniejszym budżecie.