Opublikowano 31 minut temu

Fotelik dziecięcy na rower HTP DESIGN Fraach P (od 9 do 22 kg) montaż na bagażniku, darmowa dostawa, 99,99zł -1 szt.

centrumrowerowe.pl/fot…36/
Fotelik rowerowy HTP Design Fraach P to wygodny produkt przeznaczony do przewożenia dzieci o od 9 do 22 kg. Szeroki przekrój wagowy oraz możliwość regulacji podnóżka sprawia, że będzie kompanem rodzinnych przygód do czasu, gdy potomek nie zacznie jazdy na swoim rowerze. Model przeznaczony jest do montażu na bagażniku.

Projektanci marki HTP Design stworzyli produkt z myślą o zapewnieniu dziecku maksymalnego bezpieczeństwa. Wysokie zabezpieczenia boczne dobrze chronią malucha w razie upadku. Podnóżki opracowano w ten sposób, aby uniemożliwić przedostanie się stopy do szprych. Stabilną pozycję użytkownika zapewniają trzypunktowe pasy. Co ważne, model został tak wyprofilowany, aby umożliwić wygodne podróżowanie w kasku.

Konstrukcja tego fotelika rowerowego wyróżnia się bardzo dużą ilością otworów. Nie tylko zapewniają one niewielką wagę produktu, ale przede wszystkim gwarantują doskonałą wentylację. Na oparciu, siedzeniu i pasach znajdują się niewielkie elementy wykonane z hipoalergicznej pianki, które zwiększają wygodę małego użytkownika. Panele można zdjąć i w razie potrzeby wyprać.

Dużym atutem jest fakt, że z tyłu fotelika HTP Design Fraach P zamontowano element odblaskowy, który dodatkowo zwiększa widoczność użytkownika podczas jazdy zmroku.
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?