Forza Horizon 5 ( Xbox i pewnie też PC) (sposób na dużo super wheelspinów, zwykłych losowań, dużo aut i kasy)

gru 29. 2021
Pewnie wszyscy znają od długiego już czasu sposób z kupnem 2015 Porsche Cayman GTS za 80k i kręcenie na nich zwykłych i superwheelspinów za punkty biegłości. No właśnie, problem w wyjątkowo łatwym zdobywaniu tych punktów.

Były różne tricki a dzisiaj pobawiłem się z godzinkę kolejnym. Jak sama nazwa wyzwania mówi (Insane 999 Skill Points In 1h) , w godzinę da radę zrobić 999 pkt biegłości czyli kupując 2015 Porsche Cayman GTS macie jakieś 71 Super Wheelspinów i trochę trochę więcej niż 71 zwykłych spinów, bo przy okazji wpadnie Wam trochę leveli a więc i wheelspinów.

A więc, wchodzimy w Creative Hub --> Laboratorium zawodów --> schematy zawodów --> przełączamy na Najlepsze w miesiącu i szukamy "Insane 999 Skill Points In 1h". Do wyzwania najlepiej używać Lambo z podbitymi punktami biegłości jeśli chodzi o mnożnik. Ja używam 2011 Lamborghini Sesto Elemento Forza Edition. Jeden przejazd lotniska La Selva w tym wyzwaniu dość powoli zajmuje max kilkadziesiąt sekund i po wjechaniu na metę macie około 60 do 100 tys pkt x 5 (mnożnik) za co dostajecie 10 pkt biegłości.

A więc jedziecie całą długość lotniska rozwalając rządek z fajansem ustawionym na środku, jak już widzicie mnożnik x 5 lecicie do mety i na koniec klikacie Uruchom ponownie. No i powtarzacie to w zależności od tego ile pkt potrzebujecie. Jak pisałem, 1 przejazd kilkadziesiąt sekund do 10 pkt biegłości, na odblokowanie wheel i superwheelspina za Porsche Cayman potrzebujecie 14 pkt.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje

0 Komentarzy