Forza horizon 3

7
lip 31. 2020
Jako że spóźniłem się na promke na FH3, moje pytanie brzmi gdzie obecnie najtaniej można tą grę zakupić? W grę wchodzi jedynie klucz, mile widziane są dodatki
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Oferta nadal jest opłacalna tutaj
Jak coś pytaj @TommyLeeJ zawsze wyhacza dobre okazje.
Maki31/07/2020 15:21

Oferta nadal jest opłacalna tutajJak coś pytaj @TommyLeeJ zawsze wyhacza d …Oferta nadal jest opłacalna tutajJak coś pytaj @TommyLeeJ zawsze wyhacza dobre okazje.


Szkoda tylko że FH4 ultimate mu mam. Szukam samej fh3 ultimate lub podstawki w jak najlepszej cenie
Krystian_Janiak31/07/2020 15:26

Szkoda tylko że FH4 ultimate mu mam. Szukam samej fh3 ultimate lub …Szkoda tylko że FH4 ultimate mu mam. Szukam samej fh3 ultimate lub podstawki w jak najlepszej cenie


Jeśli Ci się nie spieszy to wstrzymaj sie z zakupem. Horizon 3 we wrześniu kończy się licencja i zostanie usunięta ze sklepu Microsoft. Do tego czasu na pewno pojawią się jakieś fajne promocje na grę oraz najprawdopodobniej trafi za miesiąc do usługi games with gold.
Edytowane przez: "TommyLeeJ" lip 31.
Nie spieszę się, naszła mnie chęć na tą grę gdy zauważyłem że nie załapałem się na promke 😄 te obecne 50zl też nie dużo, ale jeżeli można wyrwać taniej to poczekam i obserwuje. Czekam na kolejną okazję i mam nadzieję że tym razem się uda
Witam. Czy edycja Ultimate FH3 zawiera wszystkie DLC z górami i Hot Whells? Jedni piszą że tak a drudzy że nie. Jak to z tym jest na prawdę?
Adamczysko20/08/2020 21:40

Witam. Czy edycja Ultimate FH3 zawiera wszystkie DLC z górami i Hot …Witam. Czy edycja Ultimate FH3 zawiera wszystkie DLC z górami i Hot Whells? Jedni piszą że tak a drudzy że nie. Jak to z tym jest na prawdę?


Wersja Ultimate do Horizon 3 nie zawiera dodatków Hot Wheels i Blizzard Mountain. Trochę to dziwne, bo w pakiecie Horizon 3 i 4 w wersjach ultimate te dodatki są.
TommyLeeJ20/08/2020 23:38

Wersja Ultimate do Horizon 3 nie zawiera dodatków Hot Wheels i Blizzard …Wersja Ultimate do Horizon 3 nie zawiera dodatków Hot Wheels i Blizzard Mountain. Trochę to dziwne, bo w pakiecie Horizon 3 i 4 w wersjach ultimate te dodatki są.


Dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst