Flavamed - wycofanie z obrotu popularnego syropu na kaszel - GIF

5
paź 31.
GIF wycofuje ze sprzedaży znany syrop na kaszel - Flavamed - z uwagi na przekroczoną zawartość zanieczyszczenia E.

Niestety, GIF nie podaje konkretnie jakie to zanieczyszczenie.

Poniżej lista partii:

198468.jpg
Więcej informacji:
gif.gov.pl/pl/…tml
Aktualizacje społecznościowe
Oficjalne komunikaty
5 Komentarzy
Apteka oddaje kasę po zwrocie takiego otwartego leku?
Edytowane przez: "www" paź 31.
www31/10/2019 08:09

Apteka oddaje kasę po zwrocie takiego leku?Jeśli jest to wada fabryczna to powinna, apteka może tylko w 2 przypadkach oddać pieniądze:
– z powodu wady jakościowej danego artykułu
– jego niewłaściwego wydania.
Przy wycofaniu takiego popularnego syropu powinni o tym informować w TV w swoich reklamach, bo takie informacje nie idą szeroko w Polskę
Edytowane przez: "Ag_Ku" paź 31.
Ktoś za to wszystko powinien beknąć,jak można coś dopuszczać do sprzedaży które szkodzi zdrowiu czy życiu przed sprawdzeniem danej partii ! Już mi osobiście się przytrafiły 3 lekarstwa na nadciśnienie które zostały po jakimś czasie wycofane ze względu na zawartość zanieczyszczeń które okazały się być rakotwórcze ! Normalnie zajeb...... bym tego który jest za to odpowiedzialny i zezwolił na sprzedaż .
cebula.pl31/10/2019 10:57

Ktoś za to wszystko powinien beknąć,jak można coś dopuszczać do sprzedaży k …Ktoś za to wszystko powinien beknąć,jak można coś dopuszczać do sprzedaży które szkodzi zdrowiu czy życiu przed sprawdzeniem danej partii ! Już mi osobiście się przytrafiły 3 lekarstwa na nadciśnienie które zostały po jakimś czasie wycofane ze względu na zawartość zanieczyszczeń które okazały się być rakotwórcze ! Normalnie zajeb...... bym tego który jest za to odpowiedzialny i zezwolił na sprzedaż .Ja ze swojej strony jedynie mogę poradzić żeby nie kupować leków z importu, które są przepakowywane w PL - jakość procesu produkcyjnego pozostawia wiele do życzenia i warunki przechowywania tych leków w magazynach również.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje