firma pośrednicząca w zakupach za granicą? Pomoc w wysyłce do Polski

6
sie 9. 2017
Witam klubowiczów Peppera.

Szukam sprawdzonej firmy (rzetelnej) pośredniczącej w zakupach za granicą np. D, UK. Chodzi o zakupy w sklepach internetowych nie wysyłajacych produktów do Polski. Firma za opłatą użycza lokalnego adresu (np. w D), a następnie zakupiony przez nas produkt wysyła do PL.

Z góry dziękuję za pomoc. Mile widziane będą opinie o tego typu firmach.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
6 Komentarzy
Znalazłem maiboxde i dwie polskie firmy z prowizją 10-15% wartości zakupu. Jakieś opinie o maiboxde? Może zaproponujecie coś alternatywnego?
@luka82 jak dobrze pamiętam to OnePlus One nie wysyłali do Polski, popularne więc wówczas było korzystanie z mailboxde, i na forach ludzie byli zadowoleni.
@luka82Mailboxde.com jest sprawdzony - korzystałem z ich usług kilkukrotnie. Z czystym sumieniem mogę polecić.
dzięki @Kaban Tym razem się spóźniłem na Blackberry Passport za 150,00 EUR z niemieckiego Redcoon. Konto na mailboxde otworzyłem, więc czeka w gotowości
Aktualizacja dla pepperowiczów. Szczerze polecam usługi mailboxde.com. Informacja o dostarczeniu towaru do ich magazynu dotarła w parę minut po potwierdzeniu dostawy przez kuriera. Szeroki wachlarz firm transportowych przy wyborze dostawy do Polski. Wszystko działa na stronie bardzo intuicyjnie i jest proste w obsłudze.

Jedyny minus jaki dostrzegłem to forma płatności za usługę. Należy zasilić swoje konto mailboxde.com za pomocą przelewu bankowego (to pewnie trwa 1-2 dni), jest to opcja darmowa lub za pomocą PayPal. Konto jest wtedy zasilane natychmiast, ale jest pobierana dodatkowa prowizja.

Sumując za dostawę telefonu do Polski zapłaciłem 75zł. Usługę szczerze polecam.
Zdecydowanie polecam pomoc-w-zakupach.pl/
Świetny kontakt. Robiłem zakupy w Stanach, towar przyszedł bez cła. P. Kajetan pobiera 15% prowizji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst